Привітання з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища

Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища.

В Овруцькій громаді екології та навколишньому середовищу приділяється значна увага. Постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення громади щодо свідомого ставлення до навколишнього середовища.

Громада є учасницею проєкту “Не пали-компостуй”, метою якого є недопущення спалювання сухого листя та застосування технології компостування, створення компостерів в установах та особистих господарствах.

Заплановано спільну інформаційну кампанію з представниками Овруцького районного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, щодо недопущення виникнення пожеж на території громади.

З 15 по 26 червня 2020 року пройдуть дні сталої енергії.

На території громади працює прес, отриманий Овруцькою ОТГ в рамках участі громади в проєкті програми “U-LEAD з Європою” та реалізації проєкту “Сортувати легко – заробляти просто”.

Проводиться озеленення міста, висаджуються нові дерева, зокрема молоді саджанці липи, горіха, ялини, каштанів та інших дерев.

Планується закупка 100 євроконтейнерів для роздільного збору сміття та встановлення їх на міських майданчиках по збору сміття.

Розпочинається літній сезон, незамінним відпочинком під час якого є відпочинок на воді і в лісі. Просимо вас з повагою ставитися до природи, берегти її ресурси, не засмічувати і пам’ятати, що ви прийшли до неї в гості. Вітаємо зі святом і закликаємо вас любити навколишній світ.