Привітання з Міжнародним днем захисту дітей

Для вас, про вас і заради вас. Всі наші дії і вчинки, прагнення дати вам усе найкраще. Найголовніше завдання нас, дорослих, – щодня робити вас щасливими, бачити ваші сяючі, усміхнені очі з палаючими вогниками нестримних веселощів. Ви вчите нас радіти життю, щодня і щомиті, усміхатися яскравому сонцю і прохолодним краплинам дощу, жити тут і зараз.

Ми докладаємо зусиль для забезпечення якісного дозвілля наших дітей. Відкрито фізкультурно-оздоровчий комплекс, дитячі та спортивні майданчики, проводяться культурно-масові заходи. Кожен охочий може корисно проводити дозвілля та розвивати свої здібності, долучившись до занять у позашкільних закладах міста, зокрема працюють спортивні секції, різноманітні гуртки творчого та художнього спрямування.

Крім цього, з метою захисту прав дітей, створено службу у справах дітей Овруцької міської ради.

Користуючись нагодою, вітаю і батьків з Всесвітнім днем батьків. Щиро дякую вам за свідоме та відповідальне ставлення до виховання своїх чад.

Дякую і батькам-опікунам, прийомним і багатодітним батькам за те, що віддаєте діткам і серце, і душу, виховуєте та оточуєте їх любов’ю та турботою, яких вони так потребують.

А вас, любі дітлахи, від щирого серця вітаю зі святом і висловлюю вдячність за те, що розфарбовуєте наше доросле життя яскравими барвами.

Овруцький міський голова                     Іван КОРУД