Привітання з нагоди свята Останнього дзвоника

Шановні учні, дорогі випускники, високоповажні педагоги!
Вітаю вас зі святом останнього дзвоника, яке символізує закінчення навчального року. Це день – важливий для всієї Овруцької громади. Для кожного з нас він має своє особливе значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік і починають свій шлях у доросле життя.
Останній дзвоник – це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Начебто зовсім недавно ви, шановні випускники, боязко і невпевнено увійшли в перший клас і у вас все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі та прикрощі. А тепер дзвенить Останній дзвоник і йдуть у минуле довгоочікувані дзвінки на перерви, щоденники успішності та дитячі пустощі.
Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Його передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Нехай же будуть у вас попереду, тільки нові вершини та нові досягнення! Я твердо вірю, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни .У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.
Низький уклін вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Силою вашої думки та теплом душі твориться майбутнє держави.
Вітаю і батьків сьогоднішніх випускників, які разом зі своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги. Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у ваших родинах.
Сьогодні ви маєте нагоду низько вклонитися вчителям, які не тільки озброювали вас знаннями, а й були щирими друзями, наставниками й порадниками, гартували вашу силу духу й характер. Пам’ятайте й поважайте своїх педагогів за їхню щоденну натхненну творчу працю, за терпіння й віру у ваші здібності й таланти, за знання, досвід і людське тепло, які безкорисливо вони передають молодим поколінням.
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у дітей і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. У закладах освіти Овруцької ОТГ працює 557 педагогічних працівників, які навчають та виховують 3609 учнів. У цьому році успішно закінчили початкову школу 387 учнів, базову – 304 учні, здобули повну загальну середню освіту 188 учнів.
35 випускників ЗЗСО є претендентами на золоту та 5 – на срібну медаль. Завдяки вашим зусиллям, 35 учнів стали переможцями обласного етапу предметних олімпіад та 25 учнів – переможцями та призерами обласних конкурсів. За підсумками обласного етапу конкурсу-захисту робіт членів МАН, заклади освіти Овруцької ОТГ вибороли ІІ місце. З метою уникнення поширення COVID-19, з 12 березня цього року заклади освіти працюють дистанційно. Це наклало свій відбиток на організацію роботи, показало технічні можливості та рівень забезпечення закладів освіти до роботи у цей особливий період і продемонструвало готовність педагогів, учнів та батьків працювати за таких умов. Результати досвіду дистанційного навчання – доволі непогані. Педагоги разом зі своїми вихованцями брали участь у різних дистанційних конкурсах і вибороли більше 20 призових місць. Конкурси, в яких беруть участь заклади позашкільної освіти ще тривають, тож будуть переможці і будуть нагороди.
Сердечно дякую за вашу самовіддану працю, турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення, реалізації задумів і творчих планів. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
З метою підтримки та відзначення досягнень здібних учнів та творчо працюючих педагогів, з міського бюджету за Програмою підтримки обдарованої учнівської молоді Овруцької міської ради на 2018-2023 роки виділено більше 200 000 гривень.
Хочу сказати спасибі батькам, які спонукали дітей до науки, вкладали у них і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
Дякую підростаючому поколінню за наполегливість і старанність у навчанні. Пам’ятайте: ви потрібні Овруччині, ви потрібні Україні. Майбутнє нашої держави – це ви. Тому бажаю вам здоров’я і добра, удачі і натхнення. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Овруцький міський голова Іван КОРУД