Інформаційна платформа для звернення та надання необхідної допомоги «Допомога поруч».

Міністерством соціальної політики України запроваджено соціальний проєкт, створений для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

В межах забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» функціонує інформаційна платформа «Допомога поруч». Вона розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.

Проєкт об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначаються потреби, надається відповідна мобільна допомога та соціальні послуги одиноким громадянам похилого віку, людям з інвалідністю, сім’ям з дітьми та іншим соціально вразливим верствам населення.

На території Житомирської області функціонує «гаряча» телефонна лінія за номером  (0412) 474-754, на якій реєструються звернення громадян, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.

При цьому продовжують роботу телефонні лінії в місцевих органах влади: (098) 038-78-11

(04148) 4-29-61