Зорепад творчих перемог учнів Овруцької дитячої музичної школи

Плідним на дистанційну конкурсну діяльність виявився минулий тиждень для учнів та викладачів Овруцької дитячої музичної школи у номінації “Інструментальне мистецтво”. У Міжнародному конкурсі “АртЦентрТалантів”, що проходив у Харкові, учні Овруцької музичної школи вибороли наступні місця:
1 місце – Ожик Дарина, баян, клас викладача Рябоконь О.В.;
1 місце – Ілляшевич Данило, гітара;
2 місце – Миніч Катерина, баян, клас викладача Тимошенко М.С.;
2 місце – Мельник Поліна, скрипка, клас викладача Кудрявцева Н.Ф., концертмейстер Плавшак Л.М.;
3 місце – Невмержицький Максим, альт, клас викладача Кудрявцева Н.Ф., концертмейстер Іващенко Н.В.

У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Сяйво Первоцвіт”, що проходив у Києві, учні музичної школи посіли одразу три призових місця, а саме:
2 місце – дует скрипалів у складі Савчук Владислави та Кушнерчук Марини, клас викладача Рябченко Л.В., концертмейстер Єліна-Курта С.М.;

2 місце – Мельник Поліна, скрипка, клас викладача Кудрявцева Н.Ф., концертмейстер Плавшак Л.М.;
2 місце – Тростенюк Ольга, фортепіано, клас викладача Сумовської І.М.


У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Запах життя”, що проходив у Хмельницькому, Цвєтков Владислав посів перше місце (синтезатор, клас викладача Ткаченко В.М.)


У конкурсі GOLD EUROPE WORLD STARS 2020 ONLINE COMPETITION CZECH REPUBLIC дипломанткою I ступеню стала Савчук Владислава. Зазначимо, що у конкурсі приймали участь 1302 учасники з різних країн Європи.

З 7-23 квітня у Львові пройшов Міжнародний дистанційний онлайн-конкурс юних піаністів серед учнів початкових мистецьких закладів “Львів Каваї Карантин 2020”. Учениця Овруцької дитячої музичної школи Дорошенко Олександра, клас викладача Плавшак Л.М., стала дипломантом конкурсу та посіла IV місце.

Вітаємо талановитих дітей та їх викладачів з перемогами та зичимо подальших творчих здобутків.