Як оформити та отримати грошову допомогу у разі народження дитини віддалено в умовах карантину

Міністерство соціальної політики опублікувало інструкцію для батьків, як оформити та отримати грошову допомогу у разі народження дитини віддалено в умовах карантину.
Отже, що покроково потрібно зробити для оформлення допомоги у разі народження дитини:
Перейдіть на веб-сайт Мінсоцполітики України: https://e-services.msp.gov.ua/.
Авторизуйтесь за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або електронної пошти. Як зробити електронний підпис – читайте тут: cutt.ly/UtWZaDY.
Заповніть електронну заяву на призначення допомоги. Для цього Вам знадобляться: свідоцтво про народження дитини; паспорти обох батьків; ІПН обох батьків (за наявності); номер банківського рахунку у форматі IBAN (якщо хочете отримувати виплати на картку). Не потрібно сканувати документи, достатньо лише заповнити відповідні графи. Також у заяві слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. І обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати: на картку або на поштовому відділенні.
Наприкінці система автоматично підкаже територіальний орган соціального захисту, який має розглянути запит. Якщо ви маєте КЕП, підпишіть заяву та подайте її на розгляд.
У Мінсоцполітики зазначили, що рішення про призначення допомоги мають надіслати на Вашу електронну пошту приблизно протягом 2 тижнів від моменту звернення.