Про здобуття Премії Верховної Ради України.

Комітет Верховної ради України з питань молоді і спорту здійснює прийняття документів на здобуття Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування  у 2020 році (далі Премія) відповідно до Постанови Верховної ради України “Про Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування”.Клопотання про присудження премії можуть подавати центральні органи виконавчої влади, всеукраїнські молодіжні громадські організації. 

Премія присуджується особам – громадянам України віком до 35 років, молодіжним та дитячим громадським організаціям. Грошова частина премій становить п’ятсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (8500 грн.)  Інформацію про кандидатів на здобуття Премії просимо надати до 26.05.2020 року до приймальні Овруцької міської ради, або на електронну адресу zhtdsms2@ukr.net.

Інформація має містити:

  • Відомості про кандидата на здобуття Премії, його особисті досягнення або досягнення відповідної громадської організації.
  • Рішення всеукраїнської молодіжної громадської організації.
  • Свідоцтво про державну реєстрацію всеукраїнської громадської організації ( як кандидата на здобуття Премії, так і всеукраїнської молодіжної громадської організації, що висуває кандидатів на здобуття Премії).