Робота муніципальної поліції в умовах карантину.

На період карантину на території Овруцької ОТГ працюють спільні мобільні бригади муніципальної інспекції та поліції, які виявляють порушників впроваджених карантинних заходів.

На виконання покладених на відділ муніципальної інспекції Овруцької міської ради обов’язків в період часу з 06.05.2020 року по 13.05.2020 року  працівниками відділу складено 2 адміністративні  протоколи та винесено 1 припис про усунення причин порушень правил благоустрою за ст. 152 КУпАП, та  вирішено 8 заяв і звернень громадян та інших суб’єктів господарювання із них:

– З питань порушення правил благоустрою – 7

– З питань порушення законності, прав громадян – 1

Заяви направлено за підслідністю до інших правоохоронних органів.

Працівниками відділу муніципальної інспекції в складі створеної групи проведена робота з перевірки дотримання карантинних заходів із попередження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVID -19 суб’єктами господарювання, під час таких заходів перевірено 10 суб’єктів господарювання про, що складено відповідні акти. Також було проведено профілактичні заходи та вручено пам’ятки для відвідувачів та адміністрації закладів торгівлі, аптек, заправляльних станцій щодо профілактики розповсюдження респіраторної інфекції  СОVID -19. З метою дотримання протипожежного стану, в період з 05.05.20р., по 07.05.20р., було обстежено земельні ділянки на території Великочернігівського, Раківщинського, Невгодівського, Зарічанського, Хлуплянського, Покалівського старостинських округів.

Вживаються міри реагування до вуличної торгівлі на території міста. З настанням тепла більше людей з’явилось на вулицях нашого міста. Тому потрібно досить уважно ставитись до свого здоров’я і берегти своїх рідних та близьких.