День пам’яті та примирення та 75-річчя Перемоги у Другій світовій війні в Овруцькій ОТГ

Діти війни, учасники бойових дій, ветерани – люди, які віддали найкращі роки свого життя задля перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Люди, які не мали щасливого дитинства. Люди, які відроджували рідний край у тяжкі повоєнні роки. Вони зуміли зберегти любов до вишивки, української пісні та віру в Бога, попри тиск з боку тодішньої радянської влади.
Історія кожного з українців та українок, які воювали в Червоній армії, УПА, Війську польському, Французьких, Британських, Канадських збройних силах та армії США – це історія мужності й самопосвяти для спільної перемоги над нацизмом.
Віддаючи шану тим, хто не шкодуючи власних сил і життя, захищав рідну землю від окупантів, здійснено поліпшення стану пам’ятників, могил, обелісків та меморіальних дошок, виконано прибирання безіменних і братських могил, військового кладовища.
Враховуючи, що цього року День перемоги, як і День пам’яті та примирення, через карантинні заходи не відзначатимуть традиційно, напередодні 75-річчя від Дня Великої перемоги у Другій світовій війні, учасників бойових дій та інвалідів війни з щирими привітаннями та подарунками відвідали працівники міської ради. Ветеранам війни та учасникам бойових дій з метою увічнення подвигу вручені пам’ятні нагороди.
Пам’ять про подвиг нетлінна!
Пам’ятаємо. Перемагаємо.