Механізм отримання підприємцям допомоги на дітей.

ЯК ОФОРМИТИ ДОПОМОГУ НА ДІТЕЙ ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ ОБРАЛИ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ ТА НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ.

КРОК 1 – отримати довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного соціального внеску (форма ОК-7). За наявності кваліфікаційного електронного підпису форму ОК-7 можна отримати онлайн, скориставшись сервісами Порталу електронних послуг за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/;
КРОК 2 – відкрити рахунок в банку для отримання соціальних виплат;
КРОК 3 – прийти до відділу ЦНАП Овруцької міської ради за адресою: м. Овруч, вул.Героїв Майдану, 21  в робочі дні та години.

На прийомі, для заповнення відповідної заяви, необхідно мати:
☑ паспорт (ID-картка та форма 13),
☑ довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків,
☑ свідоцтво про народження дитини (дітей),
☑ довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7),
☑ рахунок з банку для проведення соціальних виплат.

Важливо: допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному вебсайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі “е-сервіси” або за посиланням   https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua, а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія».