Про роботу відділу Центр надання адміністративних послуг Овруцької міської ради в умовах карантину станом на 03.04.2020 року

З метою уникнення поширення COVID-19, Центр надання адміністративних послуг у м. Овруч працює відповідно до графіку роботи Овруцької міської ради:

понеділок – п’ятниця з 8:00 – 17:00; обідня перерва з 13:00 до 14:00.

Консультації громадянам надаються особисто та:

–          за номером телефону 097 521 9805;

–          електронною поштою: ovruch_cnap@ukr.net;

–         звернувшись у коментарях під дописами на офіційній Facebook-сторінці ЦНАП (ЦНАП Овруцької ОТГ);

–          засобами поштового зв’язку.

При відвідуванні ЦНАПу прийом громадян проводиться в зоні очікування, не більше двох осіб в приміщенні. В приміщенні ЦНАПу постійно проводяться дезінфекційні заходи, працівники та відвідувачі забезпечені захисними масками, рукавичками, антисептиками, милом. Інформація про роботу ЦНАПу та отримання послуг розміщена на сайті Овруцької міської ради та офіційних Facebook-сторінках ЦНАПу та Овруцької міської ради.

Станом на 02.04.2020 р. надаються  консультації громадянам щодо отримання послуг в електронному вигляді (онлайн), прийнято 309 звернень громадян  з земельних питань, реєстрації місця проживання, видачі різного виду довідок та реєстрації речових прав,  з них 16 надійшло поштою. Державними реєстраторами зареєстровано 263 заявки.