Рішення №2005 від 23 січня 2020 року “Про відмову Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області в погодженні надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  дев’ята  сесія                                                          VІІ скликання

Від  23 січня  2020 року       № 2005

Про відмову Головному управлінню
Держгеокадастру у Житомирській області
в погодженні надання дозволу
на розроблення проектів землеустрою

щодо відведення земельних ділянок

Розглянувши лист Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства громадянам на території Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади, керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 р. № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», з метою раціонального використання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, які передбачені для передачі у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 17.01.2020р.,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Відмовити Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області у погоджені надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок гр. гр. Антонковій Г.М., Антонковій О.В.,  Антонкову Р.С., Антонкову С.І.   у власність для ведення особистого селянського господарства.
  2. Рекомендувати Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області утриматись від надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на територіях, які передбачені для передачі у комунальну власність Овруцької об’єднаної територіальної громади.

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *