Рішення №2004 від 23 січня 2020 року “Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять  дев’ята  сесія                                                                   VІІ скликання

Від  23 січня 2020 року      № 2004

Про внесення клопотання про передачу
земельної ділянки із державної власності
до комунальної власності Овруцької міської

об’єднаної територіальної громади

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради Жука С. П. щодо можливості передачі земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади,  керуючись ст.ст.. 12, 117, 122 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сталого розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади та збільшення надходжень до бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 17.01.2020 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Житомирської обласної державної адміністрації  з клопотанням про передачу земельної ділянки, кадастровий номер  1824283000:05:000:0009, площею 10,4671 га, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади. Відомості про обтяження речових прав на земельну ділянку, обмеження у її використанні відсутні.
  2. Доручити міському голові Коруду І. Я. від імені Овруцької міської об’єднаної територіальної громади звернутись з відповідним клопотанням та даним рішення до Житомирської обласної державної  адміністрації.

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *