Про виконану роботу за 2019 рік комунальним підприємством Гарне місто

Наш дім, то наша своєрідна фортеця. Ми прагнемо зробити його якомога більш затишним, зручним і надійним. Послуги з управління багатоквартирними будинками у місті Овруч надає комунальне підприємство «Гарне місто» Овруцької міської ради. Підприємством здійснюються роботи з прибирання прибудинкової території, обслуговування внутрішньобудинкових систем, проводиться ремонт будинків.

Багатоквартирні будинки були побудовані у 1950-1970 роках, тому потребують, як поточного, так і капітального ремонту. За 2019 рік КП «Гарне місто» зроблено капітальний ремонт покрівлі будинку № 80 по вулиці Тараса Шевченка на суму 288279 грн, будинку 48 по вулиці Героїв Майдану на суму 803725 грн і будинку 50 по вулиці Героїв Майдану – 791560 грн. Також виконано поточний ремонт покрівель на 24 будинках. За участю Овруцької міської ради, підприємством було проведено ремонт фасаду будинку 37/4 по вулиці Тараса Шевченка (будинок Цалка) на суму 150119,23 грн. Для благоустрою прибудинкової території та усунення загрози життю і здоров’ю людей працівниками підприємства здійснено обрізання та кронування аварійних дерев. Протягом року були проведені поточні ремонти під’їздів багатоквартирних будинків. За підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова, у під’їздах було встановлено нові поштові скриньки у кількості 72 штуки на суму 46164,84 грн

За програмою 50 на 50, затвердженою Овруцькою міською радою, що передбачає спільне фінансування встановлення дверей співвласниками та Овруцькою міською радою, у 2019 році встановлено нові металеві двері у 52 під’їздах на суму 182 тис. грн. Загальна кількість під’їздів по місту – 308. За два роки існування програми вже встановлено 101 двері, що становить третину від загальної кількості під’їздів.

Інженерні мережі багатоквартирних будинків також потребують ремонту. Так, підприємством КП «Гарне місто», у минулому році  у більшості будинків каналізаційні та водопровідні мережі (стояки) було замінено на поліетиленові. Крім цього, здійснено реконструкцію каналізаційної мережі у 5 будинках загальною протяжністю 226 метрів.

Окремо зазначимо, що протягом року проводився ремонт ганків, козирків, відмосток у будинках міста, зокрема загальна площа відремонтованих відмосток за 2019 рік склала 392 м². Для благоустрою прибудинкової території були встановлені паркани на вулиці Героїв Майдану буд.64, вул. Відродження буд.17, вул. Металістів буд.5, вул. Франко буд.4 і на вул. Т.Шевченка буд.88. Проведено капітальний ремонт прибудинкової території по вулиці Відродження на суму 2 314 987 грн та по вулиці Героїв Майдану – 2 569 550 грн. Також протягом року підприємством виконано поточний ремонт прибудинкової території по вулицях Б.Хмельницького, буд.32, Базарна, буд.10/9, Ю.Немирича, буд.2А, Т.Шевченка, буд.98/11 і М.Ващука, буд. 3, 5 на загальну суму 576 489 грн. Біля будинку 32 на вулиці Б.Хмельницького облаштовано паркування для авто жителів будинку.

Суттєво впливає на тарифоутворення вартість електроенергії. Враховуючи невпинне здорожчання енергоносіїв і розуміючи навантаження, яке несе бюджет кожної родини на сплату комунальних послуг, підприємством впроваджуються енергоефективні заходи. За 2019 рік було встановлено 362 світлодіодні світильники в багатоквартирних будинках і 44 світильники безпосередньо на будинках. Це дало можливість у 3,5 раза скоротити споживання електроенергії у багатоквартирних будинках.

Особливістю світлодіодних світильників є абсолютна безпечність для людини, а сьогодні – це один із найекологічніших видів освітлення, оскільки нагрівальний елемент не містить отруйних речовин.

Турбуючись про найменших жителів міста, працівниками КП «Гарне місто» проводиться обстеження дитячих майданчиків та здійснюється їх ремонт і фарбування. Приємною новиною для жителів будинків № 17 вулиці Відродження та № 30 вулиці Б.Хмельницького стало встановлення нових гойдалок і гірок. Тепер діткам є, де проводити час, а головне, що весело та з користю.

Багато робіт підприємством виконано і в закладах освіти та культури Овруцької громади. Відремонтовано покрівлі школи та сільського будинку культури у селах Невгоди та Шоломки. У селах Піщаниця, Фосня, Поліське, Лукишки, Хайча – покрівлі закладів культури, а в Малій Хайчі – покрівлю медпункту.

Гострим питанням по місту залишається питання безпритульних собак. Працівниками підприємства здійснюється вилов безпритульних собак для стерилізації та вакцинації з подальшим поверненням їх на постійне місце проживання.

21 двірник комунального підприємства «Гарне місто» починають працювати ще вдосвіта задля того, щоб Овруч був чистим і гарним. Підтвердження тому, чисте ранкове місто, яке бачить кожен овручанин, йдучи на роботу.

Працівники КП «Гарне місто» щодня працюють і докладають максимум зусиль для того, аби Вам було комфортно у себе вдома.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *