Нове обладнання для КНП “Овруцька міська лікарня”

Напередодні Нового року, коштом місцевого бюджету КНП «Овруцька міська лікарня» була оснащена новітнім ультразвуковим обладнанням. Вартість придбаного УЗ-обладнання становить 2,3 млн грн. Це нове покоління ультразвукових систем від японського виробника Canon – Xario 200G – 2019 року випуску. Всі датчики, від стандартних (конвексний, секторний, мікроконвексний) до спеціалізованих (внутрішньо вагінальний, 3Д/4Д) забезпечують високу якість зображення і використовуються для широкого спектра клінічних досліджень, в тому числі органів черевної порожнини та за очеревинного простору, органів малого таза, досліджень в нейросонографії, педіатрії та неонатології, сечової системи, для серцево-судинних та акушерських, транс краніальних, а також гінекологічних досліджень.

Ультразвукова діагностика (УЗД) – найбільш популярний метод дослідження в сучасній медицині. Це зумовлено багатьма факторами: метод доступний, безпечний для пацієнта, відносно простий у застосуванні, не займає багато часу і практично не має протипоказів; водночас має високу інформативність і достовірність результатів у руках досвідченого лікаря-спеціаліста. Особлива цінність методу полягає у ранньому виявленні патологічних процесів (кіст, пухлин та ін.), що не мають клінічних проявів. УЗД також є основним методом, що дозволяє виявити вади розвитку внутрішньоутробного плоду, маркери хромосомної патології, порушення розвитку плоду.

Відтепер, для обстеження органів малого таза (матки та додатків) та діагностики вагітності в малому терміні не обов’язково наповнювати сечовий міхур. Переваги новітньої УЗ-апаратури вже встигли оцінити декілька сотень мешканців міста та району. Робота даного апарату забезпечує більш точну постановку діагнозу, а отже і дозволяє правильно підібрати необхідне лікування. Протягом січня 2020 року на новому апараті оглянуто 80 вагітних, проведено 132 дослідження органів малого таза у жінок з гінекологічною патологією та 100 досліджень органів черевної порожнини у хворих, що перебували на стаціонарному лікуванні в КНП «Овруцька міська лікарня». Зазначимо, що обстеження на даному апараті, за направленням лікаря, проводиться безкоштовно! Відтепер, жителям району не потрібно буде їхати на обстеження до інших міст та районів, адже якісну і безоплатну діагностику можна провести в нашому місті.

Графік роботи УЗ-апарату:

Понеділок/четвер (з 09:00 до 13:00) – Путятін Ю.А./ Мошківська А.В (УЗ-діагностика органів черевної порожнини у хворих стаціонару).

Середа/П’ятниця (з 10:00 до 13:00) – Бородій Ю.В./ Бабишева І.Г. (УЗ-обстеження вагітних та гінекологічних хворих) Телефон для попереднього запису  – 0973545505.

Доступ до УЗ-обстеження ургентних та невідкладних станів доступний цілодобово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *