Безкоштовні онлайн-курси з цифрової грамотності для жителів Овруцької громади

Цифровізація громади несе позитивні зміни в усіх сферах життя – від освіти та медицини до науки та бізнесу. При цьому є одна фундаментальна річ, без якої успішно цифровізувати країну неможливо – це цифрова грамотність населення.
Овруцька центральна бібліотека ім.А.С.Малишка приєдналася до онлайн-платформи з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яку запровадило Міністерство цифрової трансформації України.
На Національній онлайн-платформі жителі Овруцької громади зможуть безкоштовно пройти три онлайн-курси:
– базовий із цифрової грамотності (Ви навчитеся впевнено користуватися смартфоном, комп’ютером і планшетом);
– для вчителів (якщо Ви – вчитель, то цей серіал саме для Вас. Ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним);
– для батьків «Онлайн-безпека дітей» (Ви дізнаєтесь, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства).
Незабаром стануть доступними ще 5 категорій курсів. Щомісяця тут з’являтиметься новий серіал!
Навчання на курсах буде в ексклюзивному форматі – освітній серіал. Замість рівнів будуть сезони, а замість уроків – освітні серії за участю експертів і відомих людей.
На завершення курсу учасники отримуватимуть сертифікат.
Запрошуємо всіх бажаючих до Інтернет-центру Овруцької ЦБ ім.А.С.Малишка на групові перегляди освітніх серіалів з цифрової грамотності.
Приходьте самі та приводьте своїх знайомих!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *