Рішення №820 виконкому міської ради “Про поліпшення соціального захисту ветеранів та громадян похилого віку”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  24.12.2019 року       № 820

Про поліпшення соціального захисту

ветеранів та громадян похилого віку

На виконання листа Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА від 11.12.2019 року № 6513/02, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Створити тимчасову робочу групу по обстеженню умов проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, ветеранів та громадян похилого віку, до складу робочої групи долучити спеціалістів територіального центру соціального обслуговування (за згодою), Управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА (за згодою), Овруцького районного відділу Управління ДСНС України в Житомирській області (за згодою) та спеціалістів КНП «Овруцький ЦПМСД».
  2. Затвердити склад тимчасової робочої групи, додається.
  3. Тимчасові робочій групі вказаній у пункті 1:
  • Провести обстеження умов проживання одиноких непрацездатних громадян та людей з інвалідністю, ветеранів війни та праці, при цьому звернути увагу на забезпеченість твердим та рідким пічним побутовим паливом (кількість заготовленого вугілля, брикету, дров), скрапленим газом та технічний ста системи опалення;
  • Вжити заходи з надання допомоги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі, під час складних погодних умов, у умовах надзвичайних ситуацій.
  • Перевірити стан прочищення димоходів та печей від сажі, щоб не сталось їх займання.
  • У разі необхідності надати посильну допомогу у вирішенні проблемних питань та вжити дієві заходи з метою недопущення надзвичайних ситуацій та пожеж.

Міський голова                                                                                 Іван КОРУД

Д О Д А Т О К № 1

до рішення виконавчого комітету

VII скликання

від 24.12.2019 року № 820

С К Л А Д

Тимчасової робочої групи по обстеженню умов проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, ветеранів та громадян похилого віку

Голова комісії                         – Чичирко Максим Володимирович – керуючий справами виконкому Овруцької міської ради.

Заступник голови комісії      – Башинський В.І. – начальник відділу муніципальної інспекції.

Секретар комісії                    – Криволапчук Ніна Валеріївна – Головний спеціаліст служби у справах дітей Овруцької міської ради.

Члени комісії:

Соботюк Руслана Федорівна         – Головний спеціаліст служби у справах дітей Овруцької міської ради.

Мойсеєнко Лідія Петрівна            – голова ради ветеранів Овруцької міської ради.

Жеревчук Володимир Вікторович   – головний інспектор Овруцького районного відділу Управління ДСНС України в Житомирській області (за згодою).

Омельчук Наталя Миколаївна       – завідуюча сектором з питань праці Управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА (за згодою).

Представник КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради за місцем проживання громадян.

Секретар виконкому                                                             Максим ЧИЧИРКО  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *