Конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Овруцької міської ради (тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку)

ОГОЛОШЕННЯ
Згідно розпорядження Овруцького міського голови від 16.12.2019 року № 290-к у виконкомі Овруцької міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника Служби у справах дітей Овруцької міської ради (тимчасово, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення 3-річного віку).

Основні вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: громадянство України:

До кандидатів на заміщення вакантної посади начальника Служби  у справах дітей Овруцької міської ради

  1. Громадянство України.
  2. Вища педагогічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра.
  3. Стаж роботи за фахом на посадах, що відносяться до категорії «Б» і «В» державної служби чи до 7-6 категорій служби в органах місцевого самоврядування в галузях освіти, юриспруденції, соціальної роботи з дітьми та молоддю – не менше 5-ти років.
  4. Добре володіння державною мовою.
  5. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, служби в органах місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства.
  6. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 43. Оголошення в газеті «Зоря» було опубліковано 20 грудня 2019 року.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати у спеціалістів з кадрових питань за тел. (04148) 4-24-86.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД


Особовий лист Форма П2 ДС

ПЕРЕЛIК ДОКУМЕНТIВ НА КОНКУРС

Питання для підготовки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *