Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу ЦНАП виконкому Овруцької міської ради

ОГОЛОШЕННЯ
Згідно розпорядження Овруцького міського голови від 29.11.2019 року № 281-к у виконкомі Овруцької міської ради оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу ЦНАП виконкому Овруцької міської ради (тимчасова вакансія на період декретної відпустки основного працівника)

Основні вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством:

На посаду провідного спеціаліста відділу ЦНАП виконкому Овруцької міської ради

  1. Громадянство України.
  2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.
  3. Стаж роботи не менше 3-х років.
  4. Добре володіння державною мовою.
  5. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, служби в органах місцевого самоврядування, антикорупційного законодавства та законодавства у сферах міграції та реєстрації; знання основ діловодства та навички ділового спілкування.
  6. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення за адресою: м. Овруч, вул. Т. Шевченка, 43. Оголошення в газеті «Зоря» буде опубліковано 06 грудня 2019 року.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати у відділі кадрової роботи за тел. (04148) 4-24-86.

Міський голова                                                                          Іван КОРУД


Питання для підготовки до складання іспиту на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу ЦНАП  виконкому Овруцької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *