Узагальнена інформація по зверненнях громадян під час виїзних зустрічей по місту і селах громади.

Вже стали традиційними виїзні зустрічі міського голови з населенням. Ця осінь не стала винятком. На даний час проведено майже 28  зустрічей по місту  та вже 13 по селах, під час яких оформлено більше 100 звернень, в яких порушено питання життєдіяльності громади. Якщо раніше по місту болючим було питання води, то наразі ця проблема практично знята.  Із  16 звернень стосовно водопостачання і водовідведення  15 потребують вирішення по селах. Це чистка і благоустрій криниць та наявних  водогінних мереж.  На даний час в громаді  почищено близько 20 колодязів загального користування.

Більше 20 звернень (із них 7 по місту) стосовно коронування або повного зрізання дерев. Виконання таких звернень носить дозвільний характер профільних інстанцій, через що займає багато часу. Проте всі заявки систематизуються, групуються і виконуються комплексно,  часто в поєднанні із виконанням інших робіт (освітлення вулиць чи ремонт доріг).

Щодо вуличного освітлення подано 11 звернень (по місту 2 і по селах 9). По місту згідно проектів проведено повну реконструкцію вуличного освітлення. Також проводились роботи в селах Заріччя, Черепинки,  Лукішки,  Довгиничі, Бондарівка, Красносілка, Велика Фосня, Велика Чернігівка, Мала Чернігівка, Мамеч, Камінь, Богданівка, Колосівка, Яцковичі.

Постійно проводяться роботи по  облаштуванню дорожнього  покриття не тільки вулиць міста, а і жилих зон. З цього приводу було 4 звернення по місту   та 11 по селах. Варто зазначити, що це переважно колективні звернення. Так в місті проведено капітальний ремонт дорожнього покриття прибудинкових територій по вул. Героїв Майдану,42, 44, 46, 48, 48А, 50, 50А  та по вул. Відродження,25, 27, 29, 31, 33, біля буд.23 по вул. Степана Бандери та по вул. Юрія Немирича; здійснено капітальний ремонт тротуару по вул. Героїв Майдану в напрямку вокзалу. Заасфальтовано дороги по вулицях Новогачищанська, Житомирська, Олексія Береста, Степана Бандери, Залізнична, Василя Стуса. Планується проект по вул. Б.Хмельницького. Відсипані дороги в селах Велика Чернігівка, Дівошин, Полохачів та прогрейдовано усі щебеневі дороги  в місті.

Відмінно, що ремонт доріг по району здійснюється за кошти Житомирської ОДА. Це дорога Мамеч-Чернігівка-Овруч; Раківщина-Велика Фосня через Мошки; під’їзд до сіл Яцковичі, Корчівка. І, нарешті, завдячуючи голові ОДА Бунечко В.І, люди дочекались ремонту відрізку дороги від с.Скребеличі  до с. Лучанки, а в перспективі будуть зроблені дороги до сіл Теклівка, Кораки, Заболоть,  Слобода. Це дасть можливість вирішити питання  підвозу дітей із цих сіл до школи.

Питання благоустрою порушувалось 18 разів – це в основному ремонт під’їздів (всього їх здійснено більше 30), заміна вікон  і дверей, вивіз сміття , встановлення лавок.  Нагадуємо, що для бажаючих замінити вікна і двері в під’їздах  діє прогама співфінансування  50*50 (деталі в КП «Гарне місто»), а для налагодження своєчасного вивозу сміття необхідно заключити відповідний договір з КП «Овруч». Такі договори доцільно заключати і по селах – таким чином вирішиться питання стихійних сміттєзвалищ. Звернення стосовно встановлення лавок чи столиків виконуються по мірі надходження.

Болючим залишається питання безпритульних собак (6 звернень). Постійно проводиться їх стерилізація.

Надійшло 7 звернень стосовно якості надання медичних послуг.

Мав місце тимчасовий збій в забезпеченні хворих інсуліном. Недолік усунуто. Враховуючи звернення і побажання громадян організовано  згідно графіку виїзд лікарів по селах, налагоджено прийом сімейними лікарями у вихідні дні з 9 до 15 год., відкрито денний стаціонар на 10 ліжкомісць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *