Відбулась 36 сесія Овруцької міської ради

         Порядок денний:

 1. Про виконання міського бюджету за 3 квартали 2019 року.
 2. Про внесення змін до бюджету 2019 року.
 3. Про внесення змін до капітальних видатків на 2019 рік.
 4. Про перерахування залишків коштів на рахунках до Овруцького міського бюджету.

Інформує: Рибинська Н.М.- заступник міського голови.

 1. Зміни до Слобідського сільського бюджету 2019 року.

Інформує: Бондар А.О.- бухгалтер Слобідського  старостинського округу.                          

 1. Про звернення Гаращука М.В.

Інформує: Гаращук М.В.

 1. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Водоканал» Овруцької міської ради.
 2. Про затвердження проектно- кошторисних документацій, зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва, визначення Замовника по об’єктам будівництва.
 3. Про передачу майна з балансу відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради в господарське відання та на баланс КП «Овруч» Овруцької міської ради.
 4. Про погодження виготовлення проектно-кошторисних документацій та проведення робіт по капітальному ремонту (відновлення благоустрою) прибудинкових територій в м. Овруч.

Інформує: Редчиць О.П.-начальник відділу ЖКГ.

 1. Про затвердження енергетичного логотипу Овруцької об’єднаної територіальної громади”
 2. Про внесення змін до рішення № 1164 від 14.03.2019 р. “Про затвердження Положення про запровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах комунальної власності Овруцької міської ради”.

Інформує: Левківська О.П.- начальник відділу.

 1. Про затвердження Перспективного плану розвитку послуг щодо

забезпечення законних прав та інтересів дітей В Овруцькій міській об¢єднаній територіальній громаді на 2019-2026 роки.

Інформує: Соботюк Р.Ф.- в.о. начальника служби у  справах дітей.

 1. Про присвоєння посмертно почесного звання «Почесний громадянин міста Овруч».

Інформує: Шубан В.Г.- директор КНП.

 1. Про звіт т.в.о. завідуючої КП «Центральна районна аптека №31 м. Овруча  Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 9 місяців 2019 року.

Інформує: Казмерчук – головний бухгалтер.

 1. Про припинення комунального підприємства «Центральна районна аптека № 31 м. Овруча» шляхом його ліквідації.
 2. Про припинення комунального підприємства «Проектувальник»

шляхом його ліквідації.

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 16 квітня 2019 року

№ 1209.

 1. Про затвердження Положення про трудовий архів Овруцької міської ради.

Інформує: Косинська К.М.- начальник юридичного  відділу.

 1. Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у закладах дошкільної освіти ОТГ.
 2. Про надання дозволів закладам освіти на укладення договорів оренди  з ФО-П Кравчуком І.В.
 3. Про делегування права проведення процедур закупівель по закладам дошкільної освіти Овруцької ОТГ.
 4. Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу закладів дошкільної освіти на баланс відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради.
 5. Про внесення змін та затвердження у новій редакції статутів підпорядкованих відділу з гуманітарних питань закладів дошкільної освіти.
 6. Про передачу бензопили «Світязь» з Покалівського ЗДО в ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів».
 7. Про передачу ліжок дитячих з Шоломківського ЗДО в Покалівський ЗДО.
 8. Про передачу сейфа та шаф з ОЗО «Покалівський ЗЗСО I-III ступенів» в Покалівський ЗДО.
 9. Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу Великофоснянського ЗДО Овруцької міської ради на баланс Великофоснянського ЗЗСО I-II Овруцької міської ради.
 10. Про затвердження вартості харчування одного дітодня в комунальних закладах дошкільної освіти Овруцької  ОТГ  на 2020 рік.

Інформує: Ткачук В.Г.- начальник

гуманітарного відділу.

 1. Про зняття з контролю рішень міської ради.
 2. Про надання матеріальної допомоги громадянам міської ради.

Доповідає: Дєдух І.М. – секретар ради.

 1. Комунальні питання.
 2. Про скасування рішення Овруцької міської ради від 16 березня 2018 року №367 «Про передачу з комунальної власності громади у власність релігійної організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (УПЦ)  нежитлової будівлі по  вул.Б.Хмельницького, 44а в м. Овруч
 3. Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу Овруцької міської ради на баланс та господарське відання КП «Відродження» Овруцької міської ради.
 4. Про передачу майна з балансу та господарського відання КП «Овруч» Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління  КНП «Овруцька міська лікарня» Овруцької міської ради.
 5. Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу та оперативного КНП «Овруцький ЦПМСД» Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради.
 6. Про надання згоди на розміщення та функціонування клубної установи в нежитловому приміщенні по вул. Молодіжна,43а у с. Лукішки Овруцького району Житомирської області.
 7. Про припинення права оперативного управління нерухомого майна (нежитлове складське приміщення).
 8. Про надання повноважень відділу комунальної власності виконкому

міської ради  щодо розподілу нежитлового приміщення по

вул.Київська,16 в с. Велика Чернігівка.

 1. Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу та оперативного гуманітарного відділу Овруцької міської ради на баланс Овруцької міської ради.
 2. Про затвердження актів прийому – передачі майна.
 3. Про внесення доповнень до рішення Овруцької міської ради від 14.02.2019 року № 1098 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади, що можуть бути в 2019 році передані в оренду».
 4. Про передачу майна комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади з балансу «Овруцької міської ради на баланс та оперативне управління Овруцької міської ради.
 5. Про прийняття житлового будинку у власність Овруцької міської об’єднаної територіальної громади на баланс Овруцької міської ради.
 6. Про передачу у власність релігійної організації «Релігійна громада (парафія) «Преподобномученика Макарія Овруцького» Житомирсько-Овруцької єпархії Української Православної Церкви (ПЦУ) нежитлового приміщення розташованого по вулиці Прикордонна,4а, у м. Овруч, Житомирської області
 7. Про надання дозволу КП «Овруч»  Овруцької міської ради Житомирської області  на використання бувшого у використанні  майна.

Доповідає: Макаревич С.В.- начальник відділу  міської  ради.

 1. Земельні питання.
 2. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства
 3. Про відмову в затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства
 4. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 5. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства
 6. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення
 7. Про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення
 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передбачених для передачі у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни цільового призначення та надання в оренду земельної ділянки
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою на земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
 13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у разі зміни цільового призначення та надання в оренду земельних ділянок
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 15. Про надання дозволу громадянам на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
 16. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

63.    Про  надання  дозволу на  розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

 1. Про надання в оренду земельних ділянок
 2. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки
 3. Про припинення дії обтяження на земельну ділянку, яка розташована по вул. Р. Шухевича, 12-а
 4. Про припинення дії обтяження на земельну ділянку, яка розташована по вул. Ващука, 2
 5. Про надання дозволу виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 6. Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території

Доповідає: Жук С.П.- начальник  відділу міської ради.

 1. РІЗНЕ.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *