Овруцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирський області повідомляє, що протягом 9 місяців 2019 року в районі спалахів, групових  випадків гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь не зареєстровано.

Овруцьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирський області повідомляє, що протягом 9 місяців 2019 року в районі спалахів, групових  випадків гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь не зареєстровано.

Контроль за об’єктами підвищеного епідемічного ризику щодо  дотримання вимог санітарних  норм і правил, безпечності та якості харчових продуктів, води питної, тощо, здійснюється відповідно до чинного законодавства.

За поточний період 2019 року фахівцями управління проведено 192 перевірки суб’єктів господарювання (10 перевірок в закладах дошкільної освіти, 8 – в загальноосвітніх закладах, 2 перевірки в закладі оздоровлення, 37 – в лікувально-профілактичних закладах, 18 водогонів, 104 – у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, 5 – на промислових підприємствах, 7 – на підприємствах сільського господарства, інших – 1).

Порушення виявлено при 124 перевірках, що складає 64,2%. За результатами проведених перевірок суб’єктам господарювання винесено 122 приписи та 2 розпорядження щодо усунення виявлених порушень, складено 1 протокол про порушення  вимог  законодавства про безпечність харчових продуктів  на суму 25038 грн. та 2 протоколи у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства на суму 204 грн., надано 176 пропозицій в органи  виконавчої  влади  та  місцевого  самоврядування.

У складі комісій, створених органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, перевірено 157 об’єктів – 39 об’єктів централізованого водопостачання, 1 оздоровчий заклад для дітей, 26 дошкільних навчальних закладів, 34 загальноосвітніх навчальних заклади, 57 інших об’єктів, порушення виявлені на 91 об’єкті, що складає 57,9%.

При проведені планових та позапланових заходів у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  проводився  відбір  проб  води, харчових продуктів, інструментальні  вимірювання.

Протягом 9 місяців 2019 року всього досліджено за мікробіологічними  показниками 313 проб, з них води питної з джерел централізованого водопостачання – 107, з джерел децентралізованого водопостачання – 34, харчових продуктів – 33 проби, змивів з об’єктів навколишнього середовища в ЛПЗ та закладах дошкільної освіти – 120, інших проб -19, виявлено відхилення в  64 пробах (20,4%). За санітарно-хімічними  показниками досліджено 502 проби, відхилень  – 53 (10,5%). За результатами лабораторних досліджень керівникам підприємств питного водопостачання, закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх закладів, тощо надано 52 приписи та рекомендаційні листи щодо усунення виявлених порушень.

На виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах та необроблених харчових продуктів тваринного походження на 2019 рік спеціалістами відділу  безпечності  харчових  продуктів та ветеринарної медицини  було  відібрано  25 зразків, виявлено 2 невідповідності (фальсифікація масла на наявність рослинних жирів).

З питань профілактики гострих кишкових інфекцій, ВГА, попередження виникнення спалахів та харчових отруєнь фахівцями управління проводиться санітарно-освітня та роз’яснювальна робота. За 9 місяців 2019 року з даних питань прочитано 19 лекцій; проведено 142 бесіди, семінарів, нарад; розміщено 8 статей на сайтах Овруцької міської ради та РДА, опубліковано 5 статей в Овруцькій районній газеті «Зоря».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *