Заходи по вшануванню жертв Голодоморів

У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори та наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу. У пікові місяці Голодомору щохвилини в Україні помирало 24 людини. За короткий проміжок часу, від штучно створеного голоду, померло понад сім мільйонів українців. Вмирали цілими родинами, вулицями, селами.
Надзвичайно високу ціну заплатив український народ за нескореність, волелюбність і прагнення до незалежності. Ціну в мільйони людських життів.
Боротьба за національні цінності триває і досі. Сучасна російсько-українська війна – ще одна спроба скорити наш народ.
Вечір-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті жертв голодомору відбувся у Будинку культури.
У своєму виступі, міський голова Іван Коруд зазначив, що наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має про це забувати. Любіть Україну! Слава Україні!
Після закінчення вечора-реквієму, всі присутні приєдналися до загальнонаціональної акції “Запали свічку пам’яті!” та пройшли скорботною ходою до пам’ятника жертвам голодоморів та політичних репресій. Тут вихованці ЦДЮТ декламували поезію про трагічні події голодомору. Іван Коруд поклав квіти до пам’ятника, а мешканці громади, які були присутні на заході, поставили лампадки з запаленими свічками. Дякуємо всім, хто прийшов вшанувати пам’ять жертв голодомору, незважаючи на дуже холодну погоду. Пам’ятаємо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *