Правда про Василя Стуса

Поет і громадянин Василь Стус не зміг побувати на презентації жодної зі своїх книжок, бо в Україні його не друкували – збірки віршів ходили по руках у самвидавному вигляді, а публікували їх лише за кордоном… Активна правозахисна позиція двічі приводила Стуса на лаву підсудних – за “антирадянську агітацію і пропаганду”.
Як і за що було заарештовано поета? Хто під час процесу намагався врятувати Василя Стуса, а хто зробив усе, щоб він назавжди зник за гратами політичної зони на Уралі? Смерть Стуса: хворе серце, убивство чи самогубство? ….
У читачів Овруцької центральної бібліотеки ім.А.С.Малишка з’явився унікальний шанс дістати відповіді на ці запитання – книга – збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР “Справа Василя Стуса” з автографом укладача видання Вахтанга Кіпіані, щедро подарована бібліотеці нашим земляком Сергієм Смиком.
Тож, дорогі друзі, заходьте до бібліотеки, щоб почитати твори та маловідомі факти життя, ув’язнення та загибелі одного з найбільш визначних не тільки українських, а і європейських поетів ХХ століття Василя Стуса!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *