Рішення №723 виконкому міської ради “Про заборону застосування піротехнічних виробів на території громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  27.09.2019 року      № 723

Про заборону застосування
піротехнічних виробів

на території громади

З метою забезпечення прав та законних інтересів мешканців громади та недопущення завдання шкоди суспільним інтересам, враховуючи звернення Овруцького районного відділу Управління ДСНС України в Житомирській області, беручи до уваги положення постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 839 «Про затвердження Технічного регламенту піротехнічних виробів», відповідно до статті 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  керуючись  статтею 40, частиною 6 статті 59, статтею 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

  1. Заборонити застосування піротехнічних виробів (петард, феєрверків, салютів тощо) суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам в межах Овруцької об’єднаної територіальної громади.
  2. Рекомендувати суб’єктам господарювання, вказаним у пункті 1 цього рішення, проводити попереджувальну роботу з відвідувачами щодо недопущення застосування ними піротехнічних виробів поблизу вищезазначених об’єктів, під час проведення розважальних, урочистих та святкових заходів та відпочинку.
  3. Овруцькому відділенню Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області забезпечити жорсткий контроль за забороною застосування піротехнічних виробів на території міста.
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громад кістю міської ради (Омелянчук Л.А.) оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Овруцької міської ради та висвітлити в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ муніципальної поліції Овруцької міської ради (Башинського В.І.).

Міський голова                                                                              Іван КОРУД

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *