Збір коштів на будівництво стели “І мертвим і живим захисникам України…” біля будинку Овруцької РДА (площа Cвободи)

Овруцькою міською радою було замовлено проектно кошторисну документацію по об’єкту «Будівництво стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні», яка буде розташована по вул. Тараса Шевченка з лівої сторони біля будинку Овруцької РДА (площа Cвободи)  в м.Овруч, Житомирської області». Вартість виготовлення проектно-кошторисної документації становить 83,700 тис.грн..

Композиція стели складається з 5-ти основних елементів:

  1. Постамент
  2. Дерево
  3. Стела №1 – «загиблий солдат»
  4. Стела №2 – «живий солдат»
  5. Свічка.

Основу композиції пам’ятника складають дерево з спадаючим до низу гіллям, під яким дві постаті воїнів зі зброєю. Між воїнами в стовбурі дерева розташована свічка.

Силует воїна зліва символізує, воїна який віддав своє життя за незалежність нашої держави,  справа воїн, що повернувся живий.

Над воїном зліва частина дерево стоїть без листя і символізує втрати, що понесла Україна у цій війні. Над воїном справа  гілля дерева вкрите листям символ відродження і нового життя.

Свічка по центру композиції за української традиції ставиться  за упокій загиблого та за здоров’я живих.

Внизу на плиті  надпис: «І мертвим і живим захисникам України у російсько-українській війні »

КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ

Фундаменти

Проектом передбачено влаштування фундаментів двох типів:

стовпчасті з/б монолітні, та з/б монолітні по опалубці.

Постамент

Постамент – основа композиції стели.

Постамент виготовляється із залізобетону по опалубці дотримуючись геометричний розмірів та форми згідно даного робочого проекту.

З/б монолітний постамент облицьовується гранітними плитами двох типів:

  1. «Дідківський граніт»
  2. Граніт кольору «ГАБРО»

Дерево

Елемент композиції – дерево, виготовляється кованим способом з метала за індивідуальним замовленням. Металева ковка покривається латунню.

Силует №1, Силует №2

Елементи композиції стели (силуети солдатів) виготовляються за індивідуальним замовленням з природнього каменю – «Дідківський граніт». Згідно розмірів що вказані в розділі робочого проекта.

Свічка

Елемент композиції – свічка виготовляються за індивідуальним замовленням з природнього каменю – «Дідківський граніт». Згідно розмірів що вказані в розділі робочого проекта.

Загальна кошторисна вартість будівництва після проведення державної експертизи у поточних цінах станом на 01.09.2019 року складає – 2895,444 тис.грн.

Просимо всіх небайдужих сприяти збору коштів та надання благодійної допомоги для реалізації вищезазначеного проекту.

Міською радою було зареєстровано спецрахунок для перерахування коштів тільки на будівництво стели «І мертвим і живим захисникам України в російсько-українській війні» по вул. Тараса Шевченка з лівої сторони біля будинку Овруцької РДА (площа Cвободи) в м.Овруч, Житомирської області:

Реквізити:

Отримувач – Овруцька міська рада;

Код ЄДРПОУ – 04053370;

р/р – 31557307134704;

МФО – 820172;

Банк – ДКСУ м. Київ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *