Запрошуємо кандидатів у патронатні вихователі

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ Законом України № 936-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною» передбачено здійснення заходів щодо запровадження послуги патронату над дитиною як альтернативи притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації та інтернатним закладам для дітей.
Послуга патронату над дитиною передбачає тимчасовий догляд та виховання дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин, що спричинили вилучення/влаштування дитини.
Патронатні вихователі за надання послуги патронату над дитиною отримуватимуть достойний рівень грошової винагороди/забезпечення: у період перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.
Крім того на кожну дитину, влаштовану в сім’ю патронатного вихователя виплачується соціальна допомога, розмір якої становить 2 прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць.
Оплата послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя до 2027 року буде здійснюватись за рахунок коштів державного бюджету.
Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.
Патронатні вихователі працюватимуть у складі міждисциплінарної команди з ведення випадку (спеціалістів ССД та ЦСССДМ, фахівців із соціальної роботи, соціальних працівників, педагогів, психологів, медиків, юристів та інших), які підтримають та забезпечать необхідну допомогу у догляді, вихованні і розвитку влаштованої під патронат дитини та взаємодіятимуть з біологічною сім’єю влаштованої дитини.
Патронатні вихователі пройдуть обов’язкове тренінгове навчання за рахунок бюджетних коштів.
Служба у справах дітей та соціального захисту населення Овруцької міської ради запрошує кандидатів у патронатні вихователі. За додатковою інформацією та консультацією просимо звертатись за адресою м.Овруч, вул. Т.Шевченка,43, каб.14.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *