Співпраця із центром надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нещодавно, з метою поглиблення співпраці та меморандуму про взаємодію, розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги серед категорій засуджених до мір покарань, що не пов’язані з позбавленням волі, представником  центру «Овруцьке бюро правової допомоги»  проведена зустріч з особами, що  знаходяться на обліку Овруцького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області.

Під час зустрічі начальник відділу «Овруцького бюро правової допомоги» Ольга Могилевець роз`яснила правопорушникам їх права та обов`язки, особливу увагу зосередила на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

Присутні дізналися про мету створення, завдання та функції бюро, надано інформацію про діяльність Бюро, категорію осіб, які мають переважне право на отримання безоплатної правової допомоги, поінформовані про напрямки діяльності органів юстиції.

Узгодженні  питання співпраці щодо організації спільних заходів між Овруцьким РВ з питань пробації та Овруцьким бюро правовою допомоги. Роздані інформаційні матеріали та буклети.

Старший інспектор Овруцького РВ

філії ДУ «Центр пробації»

у Житомирській області

 Андрій ВИШНЕВСЬКИЙ


В рамках меморандуму співпраці 03.04.2018 року, в приміщенні Овруцького районного відділу з питань пробації була проведена зустріч керівника Овруцького центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – бюро правової допомоги, О.І.Могилевець із клієнтами пробації.

На початку розмови Ольга Іванівна повідомила про всі види надання послуг, надання необхідних документів. Засуджених зацікавила можливість безпосереднього звернення до місцевого центру. Піднімалися питання про надання консультацій під час оформлення документів на отримання соціальної допомоги, збору пакету документів для пенсії, коли більшість часу проведена в місцях позбавлення волі.

Слід зазначити, що це не перша така робоча зустріч. Крім цього в рамках надання безоплатної безоплатної правової допомоги, адвокат Овруцького бюро приймала участь у складанні досудової доповіді відносно неповнолітнього обвинуваченого у скоєнні кримінального правопорушення, що значно спрощує роботу працівників відділу пробації, так як неповнолітні часто з’являються без своїх законних представників.

В кінці зустрічі засудженим були роздані інформаційні брошури.

Начальник відділу

Віталій Кобилинський


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *