Овруцька міська рада оголошує прийом заявок на участь у щорічному огляд-конкурсі на кращий благоустрій!!!

Овруцька міська рада оголошує прийом заявок на участь у щорічному огляд-конкурсі на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора Овруцької ОТГ

З метою  поліпшення  благоустрою  території Овруцької громади, залучення жителів, підприємств, організацій, установ, фізичних осіб – підприємців до участі у спільній  роботі  з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, а також  активізації діяльності органів самоорганізації населення, виконавчим комітетом Овруцької міської ради оголошується  огляд-конкурс на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору  Овруцької об’єднаної територіальної громади,  який  приурочений до святкування  Дня  міста.

Огляд-конкурс  проводиться за такими номінаціями:

“Кращий благоустрій  підприємств, установ, організацій”;

“Кращий благоустрій  багатоквартирних  будинків”;

“Кращий  благоустрій  будинків  приватного  сектора”.

Та  «Гран-прі» за найкращу клумбу громади

Переможці конкурсу  будуть нагороджені грамотами міського голови та цінними призами.

Заявки на участь у конкурсі можна подавати до 16 вересня 2019 року включно у відділ ЖКГ Овруцької міської ради, який розташовано за адресою: м. Овруч, вул.                Т. Шевченка, 31, приміщення Овруцька РДА, 4 поверх, каб. 427.

До заявки додаються фотоілюстрації на будь-якому носії, що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього.

Шановні мешканці громади у кожного є шанс  отримати за свою працю визнання, а для громади принести порядок у благоустрій її територій. Не залишайтесь байдужими, та приймайте участь у конкурсі!

Виконком Овруцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *