Рішення №669 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  15.08.2019 року           № 669

Про хід виконання заходів з благоустрою
та поліпшення санітарного стану території міста

та території Овруцької ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округах, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч та старостинських округів, взяти до відома.
 2. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради:

2.1.   На постійній основі проводити заходи з прочищення ливнеприймачів та відстійників в ливневій мережі по місту, а саме: Т.Шевченка, Б.Хмельницького, Шолом – Алейхема, С.Бандери, Гетьмана Виговського, Героїв Майдану, пл. Вокзальна та Юрка Тютюника.

2.2.   Здійснити скошування трави та бур’яну на території всіх каналів: район Гептари, вулиці: Ручейна, Озерна, Ш.Алейхема.

2.3.   Провести заходи по водовідведенню по вулицях: Героїв Крут, П.Ковжуна.

2.4.   Продовжити роботи по облаштуванню ливневої каналізації вул. Пушкіна – вул. Ручейна, та двох проходів (пішохідні доріжки) з проведенням благоустрою вул. Пушкіна – вул. Ручейна, вул. Мічуріна – вул. Ручейна.

2.5.   Облаштувати ливнеприйомник по вул. Енергетиків.

 1. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради:

3.1.   Забезпечити виконання Програми щодо здійснення заходів спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016 – 2018 роки затвердженої рішенням сьомої сесії міської ради VII скликання № 150;

3.2.   Опрацьовувати з населенням питання заміни дверей за дольовою участю населення 50%.

3.3.   Провести обстеження та ремонт вентиляційних каналів по вул. І.Богуна 65,67;

3.4.   Здійснювати скошування трави на прибудинкових територіях.

3.5.   Підготувати прилеглу територію будинків № 32 по вулиці Івана Богуна та № 21,23 по вулиці Героїв Майдану під влаштування асфальтобетонного покриття (асфальтування прибудинкової території);

3.6.   Закінчити влаштування дерев’яного паркану біля буд. 64 по вул. Г. Майдану, та розпочати встановлення паркану по вул. Б. Хмельницького буд. 55, 57.

 1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

4.1.   Проводити заходи з підмітання механічною щіткою вулиць та тротуарів міста для забезпечення належного санітарного стану.

4.2.   Опрацювати питання по виявленню та усуненню причин виходу з ладу електричних ламп по вуличному освітленню, забезпечити облік використання та гарантійної заміни, здійснити заміну вийшовши з ладу.

4.3.   На постійній основі проводити заходи по скошуванню, кропінню та прибиранню сухої трави в м. Овруч.

4.4.   Здійснити відповідні заходи по прибиранню та облаштуванню територій та об’єктів благоустрою в м. Овруч до Дня міста до 19.09.2019р.

4.5.   Забезпечити умови та належний санітарний стан під час та після святкування Дня міста

4.5.   Встановити контейнери та облаштувати сміттєві майданчики на території Овруцької ОТГ.

4.7.   Продовжити роботи по заключенню договорів з вивозу ТПВ як по місту Овруч, так і по населеним пунктах по яких вивозиться сміття.

4.8.   Спільно з відділом ЖКГБ ОМР відновити дорожню розмітку по дорогам в Овруч до Дня міста.

4.9.   Замовити 3 туалети в громадських місцях, а саме: по вул. Відродження, біля зупинки по вул. Героїв Майдану, по вул. Т.Шевченка біля міської ради.

 1. Т.в.о. старост старостинських округів Овруцької ОТГ:

5.1.   На постійній основі проводити прибирання територій населених пунктів, а саме: прибирання сміття, скошування трави, вирізання чагарників

5.2.   В разі надзвичайних подій які трапляються на території Овруцької міської ради, здійснювати обстеження населених пунктів, вулиць, домоволодінь та доповідати у відділ муніципальної інспекції та відділ житлово-комунального господарства і благоустрою для узагальнення та прийняття мір реагування.

5.3.   Продовжити прибирання закріплених територій, які затверджені рішенням Виконавчого комітету від 14.02.2018 року №84 «Про затвердження територій за підприємствами, організаціями та установами для проведення заходів з благоустрою на дорогах загального державного значення та загального користування.

5.4.   Здійснювати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.

5.5.   Провести відповідні заходи щодо впорядкування на кладовищах.

5.6.   Підготуватись Піщаницькому та Раківщинському старостинським округам підготувати звіт по благоустрою на чергову сесію міської ради.

 1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради:

6.1.     Здійснити поточний ремонт покриття(асфальтування прибудинкової території) біля будинків Степана  Бандери 23, вул. Б.Хмельницького 32, Героїв Майдану 21,23.

6.2.     Проводити видалення аварійних дерев відповідно до звернень громадян та ордерів на видалення згідно Актів обстеження затверджених рішеннями виконавчого комітету.

6.3.     Замовити лавки (20 шт.), сміттєві урни (20 шт.) та баки для ТПВ (15 шт.).

6.4.     Завершити роботи по відновленню вуличного освітлення в Бондарівському старостинському окрузі та с. В.Фосня.

6.5.     Провести упорядкування сміттєзвалищ та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в Бондарівському та Норинському старостинських округах.

6.6.     Завершити поточний ремонт доріг з щебеневим покриттям в Великохайчанському старостинському окрузі та в м. Овруч.

6.7.     Спільно з КП «Овруч» замовити та встановити дорожні знаки за потреби на дорогах комунальної власності громади.

 1. Відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради:

7.1.   Вживати заходи реагування до власників занедбаних житлових будинків в населених пунктах Овруцької міської ради;

7.2.   Здійснювати заходи по усуненню порушень правил благоустрою керівниками підприємств, установ, організацій. Організувати роботу з прибирання закріплених територій.

7.3.   У разі надзвичайних подій які трапляються на території Овруцької міської ради, здійснювати моніторинг на предмет: розмиття доріг, знеструмлення населених пунктів, пошкодження дерев, завданої шкоди господарствам та інших наслідків негоди, узагальнювати інформацію, спільно з відділом ЖКГ і благоустрою та розробляти заходи з ліквідації наслідків несприятливих кліматичних умов.

7.4. Забезпечити контроль за дотриманням правил благоустрою на території міста та населених пунктах Овруцької міської ради спільно з в.о. старост, при виявленні порушень вживати відповідні міри реагування – складати протоколи, виносити приписи з подальшим розглядом адміністративною комісією.

7.5. Продовжувати щоденне відпрацювання вулиць м. Овруч щодо виявлення, відповідного реагування та усунення порушень правил благоустрою.

7.6. Забезпечити проведення профілактичних заходів щодо попередження у м. Овруч торгівлі у невстановлених місцях.

 1. Відділу з гуманітарних питань:
 2. Провести заходи з впорядкування прилеглих територій до закладів освіти та позашкільного простору до свята Першого дзвоника.
 3. Надати дозвіл директору КНП «Овруцький ЦПМСД» Левківському С.О. встановити обмежувачі руху біля діагностичного центру та огорожу між навчальним закладом та діагностичним відділенням з метою безпеки дітей та громадян.
 4. Виконавцям заходів, зазначених у пунктах 2-8 даного рішення, забезпечити їх виконання та подати звітну інформацію в відділ ЖКГБ Овруцької міської ради до 20.09.2019 року.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П.

Міський голова                                                        Іван КОРУД

Чичирко М.В. ________      Юрківська О.В. ________    Редчиць О.П.___________  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *