Рішення №621 виконкому міської ради “Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  25.06.2019 року           № 621

Про хід виконання заходів
з благоустрою та поліпшення
санітарного стану території міста

та території Овруцької ОТГ

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста Овруч та старостинських округах, відповідно до п. 2 ч. 2. ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», керуючись п.п. 7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради Редчиця О.П. про хід виконання заходів з поліпшення санітарного стану та благоустрою міста Овруч та старостинських округів, взяти до відома.
  2. Комунальному підприємству «Водоканал» Овруцької міської ради:

2.1.   На постійній основі проводити заходи з прочищення ливнеприймачів та відстійників в ливневій мережі по місту, а саме: Т.Шевченка, Б.Хмельницького, Шолом – Алейхема, С.Бандери, Гетьмана Виговського, Героїв Майдану, пл. Вокзальна та Юрка Тютюника.

2.2.   Облаштувати ливневу каналізацію по вул. Овруцька, Ручейна;

2.3.   Скосити траву та бур’ян по всіх каналах: район Гептари, вул. Ручейна, Озерна, Ш.Алейхема.

  1. Комунальному підприємству «Гарне місто» Овруцької міської ради:

3.1.   Забезпечити виконання Програми щодо здійснення заходів спрямованих на зменшення захворювання домашніх тварин на сказ у м. Овруч на 2016 – 2018 роки затвердженої рішенням сьомої сесії міської ради VII скликання № 150;

3.2.   Опрацьовувати з населенням питання заміни дверей за дольовою участю населення 50%.

3.3. Провести обстеження та ремонт вентиляційних каналів по вул. І.Богуна 65,67,69,71,73;

3.4. Здійснювати скошування трави на прибудинкових територіях.

3.5. Підготувати прилеглу територію будинків № 65, 67, 69, 71, 73 по вулиці Івана Богуна під влаштування асфальтобетонного покриття (асфальтування прибудинкової території);

3.6. Виконати заходи з благоустрою біля будинку № 23 по вул. С.Бандери з метою недопущення підтоплення будинку.

3.7. Допомогти відремонтувати покрівлю в приміщенні клубу с. Мамеч Великочернігівського старостинського округу після наслідків негоди.

  1. Комунальному підприємству «Овруч» Овруцької міської ради:

4.1.   Продовжити здійснювати заходи по підрізанню дерев в населених пунктах Овруцької ОТГ.

4.2.   Проводити заходи з підмітання механічною щіткою вулиць та тротуарів міста для забезпечення належного санітарного стану.

4.3.   Здійснити обстеження вуличного освітлення в населених пунктах Овруцької ОТГ та за необхідності провести ремонт точок освітлення.

4.4.   На постійній основі здійснювати заходи з оброблення клумб по місту.

4.5.   Провести заходи по скошуванню, кропінню та прибиранню трави по м. Овруч;

4.6.   Провести обстеження всіх дитячих ігрових майданчиків, які були встановлені на території м. Овруч та усунути виявленні недоліки (відремонтувати);

4.7.   Проводити поточний ремонт доріг із щебеневого покриття по м. Овруч;

4.8.   Встановити контейнери та облаштувати сміттєві майданчики по населеним пунктам: с. Заріччя, с. Острів, с. Підруддя, с. Лукішки, с. Заськи, с. Корчівка, с. Кирдани, с. Дубовий Гай;

4.9.   Своєчасно здійснювати прибирання пластику, паперу та скла на території міста.

4.10. Завершити заключення договорів з вивозу ТПВ як по місту Овруч так і по населених пунктах по яких вивозиться сміття.

4.11. Опори вуличного освітлення які будуть демонтовані на території міста Овруч встановити на дорозі до села Лукішки.

  1. Т.в.о. старост старостинських округів Овруцької ОТГ:

5.1.   Проводити вирізку чагарників та кронування дерев в населених пунктах, в першу чергу вздовж доріг для проведення поточних ремонтів;

5.2.   Провести роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ з залученням техніки ДП «ПМК-157»;

5.3.   Здійснювати заходи з благоустрою на кладовищах та звітувати щоп’ятниці по даним заходам;

5.4.   На постійній основі проводити прибирання на зупинках громадського транспорту.

5.5.   В разі надзвичайних подій які трапляються на території Овруцької міської ради, здійснювати обстеження населених пунктів, вулиць, домоволодінь та доповідати у відділ муніципальної інспекції та відділ житлово-комунального господарства і благоустрою для узагальнення та прийняття мір реагування.

  1. Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради:

6.1.     Здійснити роботи по відновленню вуличного освітлення в с. Колосівка, Коренівка, Велика Фосня, Бондарівка, Красносілка, Папірня;

6.2.     Завершити поточний ремонт доріг з щебеневим та грунтовим покриттям в Великохайчанському, Гошівському, Раківщинському старостинських округах;

6.3.     Здійснити обстеження асфальтного дорожнього покриття доріг населених пунктів Овруцької ОТГ для проведення поточного ремонту пневмо-струменевим методом.

6.4.     Здійснити поточний ремонт (асфальтування прибудинкової території) вулиць, Степана Бандери 23, 9, Б.Хмельницького, 32 Київська, 62, 64, 66, Героїв Майдану, 55, Древлянська, 1, 6, 8, 10, 12, Івана Богуна, 65, 67, 69, 71, 73;

6.5.     Проводити видалення аварійних дерев відповідно до звернень громадян та ордерів на видалення згідно Актів обстеження затверджених рішеннями виконавчого комітету.

6.6.     Вивчити спільно з старостинськими округами міської ради проблемні місця де є необхідність знищення амброзії на лист від Криворізького національного університету.

6.7.     Організувати спільно з Овруцьким ДП ПМК-157 ВАТ «Житомирводбуд» планування сміттєзвалища в урочищі «Козакова гора» в с. Кирдани.

6.8.     Спільно з відділом муніципальної інспекції (Башинський В.І.) та юридичним відділом (Косинська К.М.) підготувати відповідний пакет документів для можливості заключення договору з підрядною організацією яка має дозвіл на видалення зелених насаджень для зняття аварійних, сухостійних та фаутних дерев на території міста та старостинських округів Овруцької ОТГ.

6.9.     Розробити заходи з ліквідації наслідків негоди, яка відбулась з 21-22.06.2019 року в населених пунктах Овруцької міської ради.

  1. Відділу муніципальної поліції Овруцької міської ради:

7.1. Вживати заходи реагування до власників занедбаних житлових будинків в населених пунктах Овруцької міської ради;

7.2. Здійснювати заходи по усуненню порушень правил благоустрою керівниками підприємств, установ, організацій. Організувати роботу з прибирання закріплених територій.

7.3. Провести перевірки в багатоповерхових будинках щодо переведення житлових приміщень в нежитлові;

7.4. У разі надзвичайних подій які трапляються на території Овруцької міської ради, здійснювати моніторинг на предмет: розмиття доріг, знеструмлення населених пунктів, пошкодження дерев, завданої шкоди господарствам та інших наслідків негоди, узагальнювати інформацію, спільно з відділом ЖКГ і благоустрою та розробляти заходи з ліквідації наслідків несприятливих кліматичних умов.

7.5. Забезпечити контроль за дотриманням правил благоустрою на території міста та населених пунктах Овруцької міської ради спільно з в.о. старост, при виявленні порушень вживати відповідні міри реагування – складати протоколи, виносити приписи з подальшим розглядом адміністративною комісією.

7.6. Продовжувати щоденне відпрацювання вулиць м. Овруч щодо виявлення, відповідного реагування та усунення порушень правил благоустрою.

7.7. Забезпечити проведення профілактичних заходів щодо попередження у м. Овруч торгівлі у невстановлених місцях.

  1. Надати дозвіл гр. Нікончуку Михайлу Васильовичу на встановлення засобу примусового зниження швидкості по вул. Поліська в с. Заріччя біля будинку № 28.
  2. Виконавцям заходів, зазначених у пунктах 2-7 даного рішення, забезпечити їх виконання та подати звітну інформацію в відділ ЖКГБ Овруцької міської ради до 25.07.2019 року.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Гришковця В.М. та начальника Відділу житлово-комунального господарства, благоустрою Редчиця О.П.

Міський голова                                                                                Іван КОРУД  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *