«ЄС на книжковій полиці» в Овруцькій бібліотеці для дітей

Овруцька дитяча бібліотека у червні місяці отримала від Представництва Європейського Союзу в Україні матеріали для оформлення Куточка «ЄС на книжковій полиці».

Наша книгозбірня вже облаштувала такий інформаційний куточок. Робота здійснюватиметься в рамках проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні».

Мета проекту – надати працівникам бібліотек ресурси для поширення інформації про Європейський Союз, європейську інтеграцію України, підтримати активності книгозбірень з популяризації літератури про ЄС. Серед отриманих матеріалів – методичні посібники для бібліотекарів, інформаційні видання та книжки-ігри, які стануть у нагоді в роботі з дитячою аудиторією.

9 липня у бібліотеці розпочався цикл заходів “Відкрий Європу для себе” : історично – літературною вікториною “Відкрий Європу для себе” та мультимедійною експрес – мандрівкою “Парад країн Європи”.

Ознайомитись з літературою даної тематики може кожен наш відвідувач, завітавши до відділу обслуговування 5 – 9 класів, де розміщений “куточок Європейського Союзу”.

Директор дитячої бібліотеки                                  Марія Невмержицька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *