Відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу

6 липня 2019 року відбулось відкриття фізкультурно-оздоровчого комплексу в м.Овруч – це початок нового етапу розвитку фізичної культури в Овруцькій громаді та району. На святі були присутні: народний депутат України В.Ю.Арешонков, міський голова І.Я.Коруд, голова Овруцької РДА Ю.С.Дивинський, викладачі ДЮСШ, директори ЗЗСО, вчителі фізкультури, діти, спортсмени та багато жителів громади. Це крок у майбутнє, унікальна можливість для саморозвитку та самореалізації молоді нашого міста та району стала можливою, за сприяння народного депутата Верховної Ради України Володимира Юрійовича Арешонкова, а також за підтримки міського голови Коруда Івана Ярославовича. На розвиток спорту Овручини було виділено 7,4 мільйонів гривень, а саме з державного бюджету виділено 6,1 млн. грн. і 1,3 мільйони з  міського бюджету. На реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу затрачено в 2016 році 101 тисячу грн. з коштів міської ради. В 2017 році 3 млн. державна субвенція соціально-економічного розвитку за сприяння Володимира Юрійовича Арешонкова, з коштів міської ради було виділено 345 тис. В 2018 році  було більш ніж 840 тис. грн. коштів міської ради та з державного бюджету  більш 2 млн. грн. В 2019 році  з місцевого бюджету виділено 105 тич.  грн. , з державного 940 тис. грн. За сприяння Володимира Юрійовича  також відбулась реконструкція спортивного майданчика по вулиці Героїв Майдану  м. Овруч. Для кращого фізичного виховання дітей міста було встановлено 24 ігрових майданчики на яких розміщено 105 елементів, а саме : гойдалки підвісні, каруселі, балансири, гірки, спортивні компоненти та перехід гірський на суму майже 1 мільйон гривень. Фізична культура і спорт є складовими частинами виховного процесу дітей та молоді. Основне її призначення це зміцнення здоров’я, підвищення фізичних та захисних функцій організму людини, організація здорового дозвілля серед населення. Аналізуючи розвиток дитячого спорту та спорту вищої спортивної майстерності, одним з найголовніших питань нашої громади, став спорт. Реалізація проєктів державного значення, програма регіонального розвитку, програма децентралізації місцевої влади, ентузіазм та бажання стати кращими все це стало стимулом розвитку фізичної культури та спорту в нашій громаді. Досягнення наших дітей, насамперед це відповідальна робота шкільних та позашкільних закладів освіти, одним з таких закладів є Овруцька дитячо-юнацька спортивна школа, яка вже сьогодні включає в себе:

– Дитячий та юнацкий спорт;

– Спартакіаду школярів;

– Функціонування спортивних споруд та фітнес-центрів;

– Методику спортивно-масової роботи в місті та на селі;

  Заклад сьогодні охоплює 5 відділень з олімпійських видів спорту, де займається близько трьохсот юних спортсменів з якими свою тренерську діяльність ведуть 10 досвідчених тренерів. Даний заклад містить функціонування 9 спортивних об’єктів на яких тільки за показниками першої половини 2019 року, вже було проведено 63 змагання різного рівня та значення. Сьогодні спорт та фізична культура –  це мода, це клас, це фізичні можливості, це здорова та сильна нація.

Необхідністю для жителів нашої громади все частіше стають об’єкти фізкультурно-спортивного направлення, та методи штучного відновлення фізичних можливостей організму. Маючи такий арсенал, можна тільки дякувати тим людям які долаючи купу перешкод спромоглися подарувати нам такий чудовий фізкультурно-оздоровчий комплекс, про який ще вчора ми могли тільки мріяти. Вже з початку серпня місяця планується проведення навчально-тренувальних занять по програмі: “Сила кожного  –  Сила міста” що містить розвиток фізичних можливостей організму дитини починаючи з трьох років, проведення тренувань з айкідо, аеробіки та вуличних танців. Робота тренажерного залу, програма реабілітації та відновлення фізичних можливостей організму спортсменів, проведення “Спорт Фестів” різного рівня та значення.

Висловлюємо слова вдячності за великий внесок фізичного виховання дітей Овруччини народному депутату України  Арешонкову Володимиру Юрійовичу, керівництву Житомирської обласної державної адміністрації, міському голові Коруду Івану Ярославовичу, керівникам лісових господарств Овруччини,  Директору дитячо-юнацької спортивної школи Воробей Руслану Валерійовичу, проектувальникам та всім небайдужим.

Фізкультурно – оздоровчий комплекс покликаний забезпечити пріоритетне значення фізичної культури і спорту в процесі навчання та виховання молоді, популяризації змістовного дозвілля через заняття різними видами спорту.

У новому комплексі запрацюють дев’ять додаткових секцій для дорослих і дітей. Є зала волейболу, баскетболу гандболу та футболу. На другому поверсі – зала TRX, шейпінгу, фітнесу та боротьби. Діти будуть займатися безкоштовно. Працюватимуть лікарі-реабілітологи, дієтологи та спортивні масажисти.

Діти – майбутні чемпіони. Майбутні захисники України будуть виховуватися в його стінах.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *