Негода, яка пройшла 21 червня 2019 року на території Овруцької громади завдала великої шкоди.

Негода, яка пройшла 21 червня 2019 року на території Овруцької громади завдала великої шкоди.

По місту під час грози та зливи по вулиці Т. Шевченка, поряд з кафе «Гостинний двір», розмило два ливнеприймачі; по вулиці І.Богуна, поряд торгового центру «Махіма», сміттям та іншими сторонніми предметами забило самопливну каналізаційну мережу; сміттям та іншими сторонніми предметами забило 4 КНС по місту, це КНС по вулицях: О.Дашкевича, М.Ващука, Білоруській та С.Бандери; на КНС по вулиці С.Бандери згорів насос Грундфос; на очисних спорудах забило пісколовку; на ВНС № 2 на двох артезіанських свердловинах вийшли з ладу дві станції захисту; по вул. Гетьмана Виговського впало дерево (горіх), частково пошкоджено покрівлю у 8 житлових будинках; підтоплено підвальне приміщення житлового фонду по вул. Степана Бандери; в центральному парку повалило 2 дерева; в парку Пам’яті повалило березу та стовбур дерева; у парку Партизанської слави зламало 2 горобини; біля АЗС «Фактор» зламало вербу та 3 тополі; було знеструмлено лінії електропередач та вуличне освітлення по всьому місту.

Найбільше від негоди постраждали населені пункти Великочернігівського старостинського округу, Кирданівського старостинського округу, Раківщинського старостинського округу, Зарічанського старостинського округу. Також було знеструмлено 8-населених пунктів с.Заріччя, с. Кирдани, с.Корчівка, с. Мамеч, с. М.Чернігівка, В.Чернігівка, с. Піщаниця, с. Шоломки, крім того в с. Заріччя були пошкоджені 2 електролічильники вуличного освітлення.

На території ОТГ під час буревію було повалено 23 дерева із яких 6 дерев на території Великочернігівкого старостинського округу, 12 дерев Кирданівського старостинського округу, 3 дерева на території Черепинського старостинського округу біля дороги Овруч – Словечно, 1 дерево в с. Оленичах та 1 дерево в с. Раківщина, яке пошкодило лінію електропередач, в результаті чого електрична опора впала на газову трубу біля житлового будинку. На даний час всі повалені дерева прибрано.

Більше, як в 30 житлових будинках на території громади було частково пошкоджено покрівлю.

В с. Мамеч із будинку культури, що не працює зірвано з даху 3 листи шиферу крім того в 4 приватних житлових будинках частково зірвано покрівлю.

В Кирданівському старостинському окрузі в 16 житлових будинках частково пошкоджено покрівлю.

В Раківщинському старостинському окрузі було пошкоджено покрівлю в 10 житлових будинках зірвано більш як 30 листів шиферу.

Крім того в селах Оленичі та Раківщина підтоплені 2 колодязі.

В результаті водної ерозії було пошкоджено дорожнє покриття в с. Стугівщина в с. Довгиничі та с. Раківщина.

В результаті негоди було завдано незначних пошкоджень сільськогосподарським угіддям, повалені зернові культури, а також були незначні підтоплення присадибних земельних ділянок.

Завдяки оперативному реагуванню комунальних служб міста наслідки негоди ліквідовано (подано електроенергію, дерева вирізані, гілки прибрані та вивезені).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *