Роботодавці Овручинни запрошуються долучитися до Всеукраїнського опитування

На сайті www.dcz.gov.ua проводиться опитування роботодавців щодо задоволеності наданням послуг державною службою зайнятості (онлайн), що дасть змогу покращити подальшу співпрацю.

Одним із головних завдань державної служби зайнятості на ринку праці є надання роботодавцям послуг з добору працівників. Для його виконання необхідне налагодження ефективних і дієвих контактів між центрами зайнятості та роботодавцями.

Для участі в опитуванні необхідно завітати на інтернет-сторінку Центрального апарату чи  Житомирського обласного центру зайнятості до розділу «Опитувальник роботодавця» (на головній сторінці) та заповнити анкету. Доступ до сторінки можливий з комп’ютерів та мобільних телефонів.

У анкеті зазначається загальна інформація про роботодавця, повідомляється, якими послугами центрів зайнятості він користується, та оцінюється якість надання послуг, зокрема щодо підбору персоналу та професійного навчання безробітних на замовлення роботодавців. Одним із пунктів анкети є повідомлення про рівень задоволеності заходами, що проводяться центрами зайнятості, у тому числі онлайн-співбесідами та презентаціями роботодавців.

Тож, пропонуємо роботодавцям поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг ДСЗ!

Якщо виникли запитання, звертайтесь до відділу взаємодії з  роботодавцями Овруцької районної філії Житомирського обласного центру зайнятості (04148) 4-43-41

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *