Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території орієнтовною площею 0,0949 га з метою передачі у власність земельної ділянки, яка розташована по вул. Центральна, 2-в у с. Норинськ

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території орієнтовною площею 0,0949 га з метою передачі у власність земельної ділянки, яка розташована по вул. Центральна, 2-в у с. Норинськ, овруцького району Житомирської області для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд

Проект детального плану території орієнтовною площею 0,0949 га з метою передачі у власність земельної ділянки, яка розташована по вул. Центральна, 2-в у с. Норинськ, овруцького району Житомирської області для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд, розроблено відповідно до рішення сесії Овруцької міської ради Житомирської області від 20.12.2018р. № 953.

Проект детального плану території складається з 17 розділів та додатків.

Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території, – 4,0 га;

Площа земельної ділянки пропонованої для відведення під будівництво житлового будинку – 0,0949 га;

Площа забудови – будинок 250,0 м.кв., господарська будівля 25,0 м.кв.;

Малі очисні споруди – 4,0 м.кв.;

Тверде покриття – 150,0 м.кв.;

Зелена зона – 150,0 м.кв.;

Інше – сад, город.

Замовник: Виконавчий комітет Овруцької міської ради.

Розробник: ТОВ «ЛАН-ЛТД» Кваліфікаційні сертифікати: серія АА № 001926, серія  АА № 002019.

Ознайомлення з проектом детального плану території здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів у приміщенні Овруцької міської ради, кабінет №12.

Посадова особа виконавчого комітету Овруцької міської ради, яка відповідає за забезпечення організації розгляду пропозицій – Жук Сергій Петрович, начальник  відділу регулювання земельних відносин,  тел. 4-26-00.

Пропозиції також можуть надсилатися на адресу: вул. Тараса Шевченка, 43, м. Овруч та на електронну адресу  04053370@mail.gov.ua.

Офіційний веб-сайт Овруцької міської ради http://ovruch.in.ua/

Пропозиції громадськості подаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення. Завершення розгляду пропозицій – 22.07.2019р.

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, яка розташована у м. Овручі по вул. Відродження, 11, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування закладів освіти» на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відбудеться в залі засідань приміщення Овруцької міської ради 24.07.2019 р. о 10.00 год.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *