ДУ «Центр пробації». Робоча зустріч

Робоча зустріч

Одним із напрямів роботи Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  є розширення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги серед категорій засуджених до мір покарань, що не пов’язані з позбавленням волі.

4 червня  2019 року з метою поглиблення співпраці та меморандуму про взаємодію, представником  центру проведена зустріч з особами, що  знаходяться на обліку Овруцькому районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області для засуджених з метою запобігання злочинності та повторному вчиненню правопорушень.

Під час зустрічі начальник відділу «Овруцьке бюро правової допомоги» Ольга Могилевець роз`яснила правопорушникам їх права та обов`язки, особливу увагу зосередила на важливості усвідомлення ними правових та соціальних норм, які є запорукою успішної ресоціалізації.

Присутні дізналися про мету створення, завдання та функції бюро, надано інформацію про діяльність Бюро, категорію осіб, які мають переважне право на отримання безоплатної правової допомоги.

Роздані інформаційні матеріали та буклети, в приміщенні відділу пробації розміщена інформація про види послуг та адреса для звернення засуджених за безоплатною правовою допомогою:  м.Овруч, вул.Героїв Майдану, буд.1/21, тел. 4-51-55

 Микола Штанько


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *