День міста Олевськ 1307 р.

Делегація від Овруцької ОТГ у складі першого заступника міського голови Володимира  Гришковця, працівників міської ради, директора будинку культури та спеціалістів відділу  з гуманітарних питань відвідали Олевський край привітавши всіх жителів та гостей міста з 1307-річницею дня народження.

Святкування пройшло в гарному,  піднесеному настрої, всі залишилися задоволені, адже кожен житель Олевська  любить своє місто і вносить свій внесок у загальне благо. Підтвердженням цього стало встановлення рекорду України на більшу кількість людей в традиційному древлянському вбранні (більше 500 чол.). Також у програмі святкування було проведення гри лазертаг, змагання з вільної боротьби на «Кубок міста Олеська», змагання з міні футболу. У центрі міста проходили заходи присвячені Дню Європи, виставки декоративно-прикладного мистецтва, дитяча пісенна і танцювальна програма. Завершилося святкування дня міста Олевськ урочистою частиною та виступами гурту «RUMBEROS», гурту «СКАЙ» та DJ STARKOV.

Бажаємо Олевському краю нехай зростає та процвітає це місце на Землі, нехай у кожного в серці займає особливе місце. Бажаємо всім миру над головою і щастя, радісних звісток і чудових подій, спільних перемог і благополучного міського життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *