Випускний вечір Овруцької дитячої музичної школи

Музика – це вічне джерело пізнання, музика – це подих першого кохання, тож нехай не буде у світі родини, де би не торкнулась Музика дитини!
Найцінніший скарб людини – це її душа. Цінність душі наших дітей – в руках батьків, а знаряддя – багатогранне мистецтво вчителів, викладачів.
Ще зовсім нещодавно на поріг великого Царства Музики Овруччини ступили маленькі, не смілі пташенята, які не вміли в такт плескати своїми крильцями, які не завжди вчасно відкривали ротики, коли вчителі їм давали духовну їжу. Але час летить невпинно… І з маленьких необточених алмазиків, виросли великі діаманти. Можливо вони всі різні, хтось яскравіший, хтось скромніший, але вони всі прикрасили свій найцінніший дар – свою душу, цим безсмертним мистецтвом – Музикою.
І вже сьогодні 17 травня 2019 р. Овруцька дитяча музична школа випускає 17 музикантів.
Різні жанри, різні інструменти вони опановували, але джерело одне – вічне, неповторне, невичерпне – музичне мистецтво…
Музика лікує, музика єднає, вчить перемагати, надію вселяє, вчить терпіти, мріяти і жити, вчить любити, вірити й творити.
В Овруцькій дитячій музичній школі вже стало традицією проводити концерт випускників і першокласників. На якому юні першачки музиканти подарували всім присутнім гарні зворушливо чуйні виступи. А випускники показали професійний концерт. За свою старанність, терпіння, наполегливісь вони отримали свій перший документ про спеціальну освіту.
Батькам випускників директор школи Віктор Ткаченко висловив слова вдячності та ногородив подяками за належне виховання дітей та привиту любов до музичного мистецтва.
На випускному вечері молоді музиканти та голова батьківського комітету
Наталія Чичирко подякували директору школи та викладачам, за їх нелегку працю, професіоналізм та талант, адже випускники 2019 року займалили не одне призове місце у різних місцевих, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах. Серед випускників існує традиція – першокласникам вручати подаруночки на згадку – нотні зошитки з побажанням та значки, як символ музиканта.
Наша Овруцька громада колоситься талантами, тож сподіваємось, що випускники музичної школи підуть творчим музичним шляхом, а юні обдарування підхоплять естафету. І всі вони будуть з гордістю прославляти наш Поліський край!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *