ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

 

Проект детального плану території земельної ділянки, яка розташована у м. Овручі по вул. Відродження, 11, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування закладів освіти» на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» розроблено відповідно до рішення сесії Овруцької міської ради Житомирської області від 14.03.2019р. № 1128.

Проект детального плану території складається з 17 розділів та додатків.

Площа ділянки, на яку розробляється детальний план території – 0,1455 га

Площа забудови будинку  – 220,0 м.кв;

Кількість квартир у будинку – 4 шт;

Кількість мешканців – 12 осіб;

Гаражі – 27,0 х 4 шт = 108,0 м.кв,

Поверховість – 1 поверх.

Зелена зона – 300 м.кв;

Дитячий майданчик – 50 м.кв;

Торотуарна плитка – 180 м2;

Стоянка автотранспорту – 60 м.кв;

Тверде покриття – 700,0 м.кв;

Контейнери для сміття – 2 м.кв;

 

Замовник: Виконавчий комітет Овруцької міської ради.

Розробник: ТОВ «ЛАН-ЛТД» Кваліфікаційні сертифікати: серія АА № 001926, серія  АА № 002019.

Ознайомлення з проектом детального плану території здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів у приміщенні Овруцької міської ради, кабінет № 12.

Посадова особа виконавчого комітету Овруцької міської ради, яка відповідає за забезпечення організації розгляду пропозицій – Жук Сергій Петрович, начальник  відділу регулювання земельних відносин,  тел. 4-26-00.

Пропозиції також можуть надсилатися на адресу: вул. Тараса Шевченка, 43, м. Овруч.

Офіційний веб-сайт Овруцької міської ради http://ovruch.in.ua/

Пропозиції громадськості подаються протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оприлюднення даного оголошення. Завершення розгляду пропозицій – 17.06.2019р.

Проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки, яка розташована у м. Овручі по вул. Відродження, 11, з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування закладів освіти» на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відбудеться в залі засідань приміщення Овруцької міської ради 19.06.2019 р. о 10.00 год.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *