Зустріч в Овруцькій центральній бібліотеці для дорослих ім. А. Малишка з ветеранами Другої світової війни

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам’яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом. Саме в цей день 1945 року нацистська Німеччина капітулювала у Другій світовій війні.
Спогади… спогади… спогади… Ними була пронизана зустріч, що відбулася в Овруцькій центральній бібліотеці для дорослих ім. А. Малишка з ветеранами Другої світової війни Васяновичем Петром Йосиповичем та Навроцьким Тадеушем Антоновичем. Присутнім на заході користувачам бібліотеки та учням Овруцького професійного ліцею цікаво було слухати розповідь та настанови ветеранів. На згадку, про зустріч, учасникам тієї страшної війни було вручено маки, символ перемоги, які виготовили працівники бібліотеки, квіти та солодкі подарунки. А юна учасниця клубу “Зорепад” Юлія Заремба присвятила ветеранам вірш та подарувала на згадку збірку своєї поезії.
До заходу співробітники бібліотеки підготували тематичну книжкову виставку «І пам’ять, і слава, і біль».
З кожним роком віддаляє нас історія від часів війни. Та ми не маємо морального права забувати тих, хто дожив до цієї дати та хто поліг на фронтах Другої світової війни 1939-1945 років.
Шановні наші ветерани! Дякуємо Вам за те, що побороли нацизм! Мирного неба вам і нашій рідній Україні!
Сьогодні всі пісні і вітання для ВАС!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *