23 квітня 2019 року стартує громадський бюджет (бюджет участі) Овруцької ОТГ

Якщо Ви небайдужі до життя своєї громади, бачите проблеми та шляхи їх вирішення, мрієте озеленити свій район чи облаштувати велосипедну доріжку, не хочете чекати змін, а готові створювати їх самостійно — бюджет участі те, що потрібно!

Цього року Овруцька міська рада започатковує бюджет участі, що надає шанс перетворити ваше місто/село на місто/село мрії, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані місцевою владою. Будь-який житель громади, досягнувши 16 річчя,  може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в громаді, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2020 року.

Загальний обсяг громадського бюджету Овруцької ОТГ на відповідний бюджетний рік становить 500  тис. грн. Всі проекти класифікуються за двома категоріями: малі проекти та великі проекти. Малі проекти – це проекти загальна вартість реалізації яких становить від 50 тис. грн.   до 100 тис. грн. Великі проекти – це проекти загальна вартість реалізації яких становить від 100 тис. грн.  до 200 тис. грн.

Кожен автор проекту має заповнити проектну пропозицію. Проектна пропозиція – це пропозиція, що подана автором та має підтримку не менше 10 осіб (окрім самого автора), що не суперечить чинному законодавству, реалізація якої належить до компетенції Овруцької міської ради, не перевищує термін одного бюджетного року, обсяг виділеного фінансування та оформлена згідно вимог Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Овруцької міської ради. (Додаток 1)

Проектні пропозиції, із приміткою «Бюджет участі», подаються в паперовому або електронному вигляді на адресу Овруцької міської ради: м. Овруч, вулиця Тараса Шевченка 43, 11101; Електронна адреса – ovr_infocenter@i.ua.

Детальна інформація на  офіційному сайті міської ради ovruch.in.ua або за тел. (04148) 4-20-34.

Прийом заявок триває до 15 червня 2019 року. Чекаємо на Ваші проекти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *