Рішення №1141 від 14 березня 2019 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п’ята   сесія                                                            VІI  скликання

Від  14 березня 2019 року        №1141

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
у комунальну власність та надання дозволу
на виготовлення експертної грошової

оцінки земельної ділянки

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Овруцької міської ради Жука С. П. та розглянувши представлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу у м. Овруч, вул. Металістів, керуючись ст. 12, ст. 79-1, ст.83, ст. 125, ст. 126, 127-128  ст. 186, ст.1861 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 11.03.2019 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність Овруцькій міській раді загальною площею 0,2037 га, яка розташована у м. Овруч, вул. Металістів, кадастровий номер ******************************, цільове призначення – (12.11) для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу.
  2. Виконавчому комітету Овруцької міської ради оформити право комунальної власності на вказану у п. 1 даного рішення земельну ділянку відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  3. Надати дозвіл виконавчому комітету Овруцької міської ради на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу її на земельних торгах.
  4. Виконавчому комітету Овруцької міської ради звернутись до суб’єкта оціночної діяльності для виготовлення звітів про експертну грошову оцінку земельної ділянки, погодити звіти відповідно до діючого земельного законодавства і представити на розгляд чергової сесії
  5. Виконавчому комітету Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                                  І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *