Рішення №1126 від 14 березня 2019 року “Про припинення права оренди та надання в оренду земельної ділянки”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять п’ята сесія                                                            VІІ скликання

Від  14  березня 2019 року   №1126

Про припинення права оренди

та надання в оренду земельної ділянки

Розглянувши звернення ТОВ «АВТОСВІТ ЛТД» про припинення договору оренди у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, що знаходиться на земельній ділянці, та ТОВ «ФАКТОР АКТИВІНВЕСТ», про надання в оренду земельної ділянки у зв’язку з придбанням нерухомого майна, що знаходиться на земельній ділянці, керуючись ст. 120 Земельного кодексу України, ст. 7, ст. 31 ЗУ «Про оренду землі», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії міської ради від 11.03.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Припинити ТОВ «АВТОСВІТ ЛТД» право оренди на земельну ділянку загальною площею 0,2000 га, яка розташована в м. Овручі, кадастровий номер ********************, у зв’язку з відчуженням нерухомого майна, що знаходиться на зазначеній земельній ділянці.
  2. Передати на умовах оренди терміном на 10 (десять) років ТОВ «ФАКТОР АКТИВІНВЕСТ» земельну ділянку загальною площею 0,2000 га, яка розташована в м. Овручі, кадастровий номер ********************; цільове призначення – (03.07) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
  3. Встановити ТОВ «ФАКТОР АКТИВІНВЕСТ» ставку орендної плати в розмірі 7 (семи) відсотків від нормативної грошової оцінки.
  4. Овруцькій міській раді, в особі міського голови Коруда І. Я., укласти додаткову угоду про припинення дії договору оренди з ТОВ «АВТОСВІТ ЛТД» та договір оренди землі з ТОВ «ФАКТОР АКТИВІНВЕСТ».
  5. ТОВ «АВТОСВІТ ЛТД» зареєструвати припинення права оренди на земельну ділянку загальною площею 0,2000 га, яка в м. Овручі, кадастровий номер ********************, у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  6. ТОВ «ФАКТОР АКТИВІНВЕСТ» зареєструвати право оренди на земельну ділянку загальною площею 0,2000 га, яка розташована в м. Овручі, кадастровий номер ********************, у відповідності до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  7. Виконкому Овруцької міської ради надати дане рішення до відділу в Овруцькому районі Головного Управління Держгеокадастру у Житомирській області в п’ятиденний строк з дня його прийняття.

Міський голова                                                                І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *