ВЕЧІР ВІДПОЧИНКУ “ДЛЯ ТИХ КОМУ ЗА…” в РБК

3 березня в Овруцькому районному будинку культури відбувся вечір відпочинку “Для тих кому за…” присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Всім, хто прийшов на захід, було не просто весело, було тепло і сонячно від щирих посмішок, радості на обличчях людей, від зустрічі з однодумцями – такими ж закоханими у пісню і танець вічно юними романтиками. Не відчуваючи свого віку, всі жартували, співали, танцювали, спілкувалися досхочу, веселилися «до упаду».

Присутні, а також їх було більше 100 чоловік, отримали задоволення від самої атмосфери свята – невимушеної, простої і доброзичливої. В короткі хвилини перепочинку між танцями – співали поодинці і гуртом. Свої творчі доробки подарували присутнім дует «Горлиця» з Коренівки, Надія Піддубна з Черепина, Валентина Мошківська з Овруча.

Були на святі і чай і цукерки з печивом, і подарунки до свята чарівним жінкам. А ще – вітання голови Овруцької міської ради Куруда І.Я., який заспівав для всіх «Червону руту» і потанцював з чарівним жіноцтвом.

На закінчення свята – спільна фотографія учасників на згадку.

Розходилися всі поволі, дякуючи за хороший вечір відпочинку директору РБК Чумак Ю.М. – стомлені, але щасливі, з надією знову незабаром зустрітись у дружньому колі.

Шановні овручани, якщо Ви жодного разу ще не були на вечорах відпочинку у РБК «Для тих кому за…», приходьте, і Ви не пошкодуєте! Чекаємо на Вас.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *