Рішення №473 виконкому міської ради “Про звіт директора КП «Центральна районна аптека № 31» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від  07.02.2019 року              № 473

Про звіт директора КП «Центральна районна
аптека № 31» Овруцької міської ради
щодо виконання фінансового плану

і результати діяльності за 2018 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Центральна районна аптека № 31» Деменчук С.О. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Центральна районна аптека № 31» за 2018 рік, керуючись п.п.3 п. «а» ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію директора КП «Центральна районна аптека № 31» Овруцької міської ради Деменчук С.О. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Центральна районна аптека № 31» за 2018 рік прийняти до відома.
  2. Підготувати перспективний план розвитку підприємства на 2019 рік.
  3. Директору КП «Центральна районна аптека № 31» Овруцької міської ради щомісячно до 10 числа наступного місяця та щоквартально звітувати про результати господарської діяльності підприємства на пленарних засіданнях сесії міської ради та висвітлювати в засобах масової інформації згідно рішення сесії Овруцької міської ради від 31.01.2017 року № 700 «Про затвердження Порядку інформування про діяльність комунальних підприємств Овруцької міської ради».
  4. Директору КП «Центральна районна аптека № 31» (Деменчук С.О.) та інші матеріально відповідальні особи підприємства несуть персональну відповідальність за виконані роботи підприємством, які мають бути оформлені згідно чинного законодавства та мають підтверджуватись наявністю гарантійних зобов’язань від виконавців робіт. Керівник комунального підприємства несе персональну відповідальність за виконання рішення виконавчого комітету міської ради та своєчасну звітність.
  5. Керівнику КНП «Овруцький ЦПМСД» (Левківський С.О.) організувати співпрацю з КП «Центральна районна аптека № 31» з питання реалізації ліків в старостинських округах Овруцької ОТГ.

Міський голова                                                                      І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *