Рішення №470 виконкому міської ради “Про звіт директора КП «Комунальний ринок» Овруцької міської ради щодо виконання фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від  07.02.2019 року                № 470

Про звіт директора КП «Комунальний ринок»
Овруцької міської ради щодо виконання

фінансового плану і результати діяльності за 2018 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію директора КП «Комунальний ринок» Салючок Р.В. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Комунальний ринок» за 2018 рік, керуючись п.п.3 п. «а» ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Інформацію директора КП «Комунальний ринок» Овруцької міської ради Салючок Р.В. про виконання фінансового плану і результати діяльності КП «Комунальний ринок» за 2018 рік прийняти до відома.
  2. Директору КП «Комунальний ринок» Овруцької міської ради вивчити питання ліквідації підпорядкованого підприємства та подат пропозицію на депутатські комісії та сесію міської ради.
  3. Директору КП «Комунальний ринок» (Салючок Р.В.) та інші матеріально відповідальні особи підприємства несуть персональну відповідальність за виконані роботи підприємством, які мають бути оформлені згідно чинного законодавства та мають підтверджуватись наявністю гарантійних зобов’язань від виконавців робіт. Керівник комунального підприємства несе персональну відповідальність за виконання рішення виконавчого комітету міської ради та своєчасну звітність.

Міський голова                                                                                   І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *