Рішення №1076 від 25 січня 2019 року “Про внесення клопотання про передачу земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської об’єднаної територіальної громади”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя   сесія                                                                       VІІ скликання

Від  25 січня  2019 року       № 1076

Про внесення клопотання про передачу
земельної ділянки із державної власності
до комунальної власності Овруцької міської

об’єднаної територіальної громади

Заслухавши інформацію начальника відділу регулювання земельних відносин Жука С.П. щодо можливості передачі земельної ділянки із державної власності до комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади, керуючись ст. 12, ст. 17, ст. 117, ст. 186  Земельного кодексу України, ст. 23 Кодексу України «Про надра», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сталого розвитку Овруцької міської об’єднаної територіальної громади та збільшення надходжень до бюджету Овруцької міської об’єднаної територіальної громади  враховуючи рекомендації засідання постійної комісії міської ради від 23.01.2019р., міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Звернутись до Житомирської обласної державної адміністрації з клопотанням про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 5 га, яка розташована на території Кирданівського старостинського округу Овруцької міської об’єднаної територіальної громади (за межами населених пунктів), для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств.
  2. Доручити  міському голові Коруду І. Я. від імені Овруцької міської об’єднаної територіальної громади після отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, забезпечити його розроблення та подання на затвердження до Житомирської обласної державної адміністрації, а також забезпечити здійснення державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.
  3. Звернутись до Житомирської обласної державної адміністрації з клопотанням про передачу земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 цього рішення, із державної власності до комунальної власності Овруцької міської  об’єднаної територіальної громади.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови – Гришковця В.М.

Міський голова                                                                                   І. Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *