Інформація про хід виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 22.11.2018 року № 373 «Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ»

На виконання рішення виконкому міської ради від  22.11.2018 року № 373 «Про хід виконання заходів з благоустрою та поліпшення санітарного стану території міста та території Овруцької ОТГ» комунальними підприємствами, відділами та старостинськими округами міської ради станом на 01.02.2019 року проведено наступну роботу:

Відповідно до п.2 даного рішення комунальним підприємством «Водоканал» Овруцької міської ради на постійній основі здійснюються заходи по благоустрою території на санітарній зоні навколо артезіанських свердловин,

залишилось завершити роботи по встановленню паркану навколо артезіанських свердловин №1 та №2 по ВНС №2.

Постійно здійснюються заходи по утриманню ливневої каналізації міста в належному стані.

Виконані роботи з благоустрою по водовідвідним каналам відповідно до погодніх умов.

Завершено поточний ремонт ливневої каналізації по вул. Т.Бульби-Боровця та вул. Енергетиків.

Проведено ремонт каналізаційної мережі по вул. Т.Шевченка.

Частково здійснено поточний ремонт каналізаційної мережі по вул. С.Бандери, 23. При настанні сприятливих погодніх умов роботи буде продовжено.

Відповідно до п.3 даного рішення, комунальним підприємством «Гарне місто» Овруцької міської ради стосовно питання заміни дверей за дольовою участю населення 50% встановлено 9 дверей.

Проведено ремонт дитячого ігрового майданчику на прибудинковій території по вул. Київська 78а. По вул. Металістів, 5 підприємством роботи  будуть виконані в після зимовий період.

Заходи по освітленню прибудинкових територій здійснювались по вул.. Древлянська, Гетьмана Виговського, Відродження.

Грейдерування прибудинкової території проведено по вул. Ващука, Відродження – Героїв Майдану (район Електрону).

Проведено огляд всіх горищ та покрівель по вул. І.Богуна. У весняний період заплановано провести ремонт димовентиляційних каналів.

У зв’язку з погодніми умовами, а саме випаданням снігу, працівниками підприємства виконувались роботи по прочистці прибудинкової території від снігу по всьому житловому фонду

На виконання п.4 даного рішення, комунальним підприємством «Овруч» Овруцької міської ради здійснено наступні заходи відповідно підпунктів:

п.4.1. Підприємством облаштовані майданчики з пісково-соляною сумішшю для посипання на випадок ожеледиці доріг, що мають крутий схил, по наступним  вулицям міста:

 • Сходи по вул. Ручейна – Л. Толстого – 1;
 • Сходи по вул. Л. Толстого – Ручейна – 1;
 • Сходи по вул. Василівська – Ш. Алейхема – 1;
 • Сходи пров. Василівський – Ручейна – 1;
 • Сходи по вул. Кн. Олега – Ш. Алейхема – 1;
 • Спуск по вул. С. Бандери – 1;
 • Спуск по вул. Набережна – 4;
 • Макарія Овруцького – 2;
 • Перехрестя вул. С. Бандери – Кн. Олега – 1;
 • Перехрестя вул Б. Хмельницького – Г. Виговського – 1;
 • Перехрестя вул Б. Хмельницького – Г. Майдану – 1;
 • Т. Шевченка, 30 – 1;
 • Т. Шевченка (РДА) – 1;
 • Т. Шевченка (центральний парк) – 1;
 • Т. Шевченка (діагностичний центр) – 1;
 • Т. Шевченка ( парк Пам’яті) – 1.

п. 4.2. Підприємством  проведено обстеження дерев на предмет аварійності по вул.:

– Т. Шевченка (видаленню підлягають дерева : біля Готелю-1шт., маг. Комора-1 шт., маг. Світоч-1шт., на розі вулиць І. Франка та Т. Шевченка-1шт., напроти «Гостинного двору»-1шт.,  біля перукарні «Імідж»-1шт.);

–  По вул. Київській – розпочато кронування дерев;

–  По  вул. Г. Майдану ( видаленню підлягають  дерева  за адресою: Г. Майдану, 1/21 – 1 шт. на перехресті пров. Київського та вул. Г. Майдану – 1 шт.) та кронування;

Завершено роботи по кронуванню дерев по вул. І. Франка.

п. 4.3. Підприємством  спільно з міською радою проводяться роботи по розробці програми роздільного  збору ТПВ.

п.4.4. Підприємством проведена робота  з юридичними особами на відповідність реальним об’ємам вивозу ТПВ, заключено-14 договорів, перезаключено-7 договорів  з суб’єктами господарювання з самовивезення на  вивезення та захоронення ТПВ КП «Овруч».

п.4.5. Продовжуються роботи по розробці тарифу на вивезення та захоронення ТПВ по місту та населеним пунктам Овруцької ОТГ (с. Підруддя, Острів, Заріччя, Лукішки, Заськи, Кирдани, Корчівки, Кирдани (Рулівщина), Дубовий Гай).

п.4.6. Працівниками відділу з обслуговування об’єктів освітлення та доріг та відділом зеленого господарства проведені роботи по підготовці  до новорічних та Різдвяних свят (встановлення головної ялинки, вертепу та фотозони на площі Свободи, розвішування святкових гірлянд по місту та прикрашання ялинок при в’їзді у місто зі сторони р. Норинь, сквері Св. Макарія та Привокзальній площі.).

п. 4.7. Відділом «Саночистка» постійно проводяться роботи по прибиранню вулиць та тротуарів міста від снігу, посипання пісчано-соляною сумішшю, підмітання мокрого снігу механічною щіткою.

п.4.8. Підприємством роботи по кронуванню дерев, які розташовані вздовж вулиці І. Богуна біля будинку 8-Б заплановано провести у лютому 2019 року.

п.4.9. Підприємством проведено роботи з обслуговування вуличного  освітлення (заміна ламп)  у с. Поліське  у повному обсязі. По с. Павловичі, Клинець буде виготовлено проектну документацію з наступним проведенням робіт по встановленню вуличного освітлення.

На виконання п.5. даного рішення, в.о. старост старостинських округів Овруцької ОТГ постійно проводяться заходи по вирізці чагарників в населених пунктах, прибирання громадських зупинок.

Забезпечується розчистка доріг від негативних наслідків снігопадів в усіх старостинських округах.

Здійснювались заходи з благоустрою на кладовищах в с. Невгоди, Веселівка, Заськи, Піщаниця, Слобода Шоломківська, Збраньки, Камінь, Кирданівський округ.

Ліквідовано стихійні сміттєзвалища в с. Раківщина, Острів, Папірня.

На виконання п.6 відділом житлово-комунального господарства, благоустрою Овруцької міської ради проведено роботи по  ремонту доріг з грунтовим покриттям в Великофоснянському, Раківщинському, Гошівському старостинських округах.

Здійснено очистку 5 колодязів відповідно до звернень.

Здійснено облаштування громадського колодязю в с. Довгиничі.

На виконання п. 7. даного рішення, відділом муніципальної поліції Овруцької міської ради постійно вживаються заходи реагування на власників занедбаних житлових будинків та здійснюються заходи по усуненню порушень правил благоустрою керівниками підприємств, установ, організацій. На порушників Правил благоустрою Овруцької міської ради складаються адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП.

Спільно з відділом земельних ресурсів опрацьовується питання по відведенню землі для сміттєзвалища в Бондарівському, Великочернігівському, Раківщинському та Покалівському старостинських округах.

З метою виконання заходів відповідно до п.8 даного рішення, відділом з гуманітарних питань Овруцької міської ради на постійній основі здійснюються заходи з благоустрою прилеглих територій закладів освіти, культури і спорту.

Проведено прикрашання новорічних ялинок в школах.

Окрім того, відділами, комунальними підприємствами і в.о. старост старостинських округів  Овруцької міської ради проводились і інші заходи по благоустрою території, не передбачені даним рішенням.

Начальник

Відділу ЖКГБ ОМР                                                               О.П. Редчиць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *