Рішення №438 виконкому міської ради “Про організацію співпраці з Овруцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Овруцької РДА”

У К Р А Ї Н А

Овруцька міська рада Житомирської області

Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від  17.01.2019 року               № 438

Про організацію співпраці з Овруцьким
районним центром соціальних служб для сім’ї,

дітей та молоді Овруцької РДА

З метою вчасної та якісної організації допомоги дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах, у тому числі, які постраждали від жорсткого поводження або життю чи здоров’ю яких загрожує небезпека на території Овруцької ОТГ, розглянувши звернення директора Овруцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Овруцької РДА, керуючись постановою КМ України № 800 від 03.10.2018 року «Про порядок взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати життю чи здоров’ю дитини», п.п.7 п.б ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про охорону дитинства», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

  1. Т.в.о. старост старостинських округів Овруцької міської ради Житомирської області спільно із представниками Відділу з гуманітарних питань Овруцької міської ради Житомирської області, муніципальної інспекції Овруцької міської ради та Овруцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Овруцької РДА (за згодою):
    • Здійснювати періодичний контроль за виконанням батьківських обов’язків у сім’ях які опинились у складних життєвих умовах, а саме: проводити обстеження умов проживання, утримання та виховання дітей за результатами якого складати відповідний акт; проводити з батьками роз’яснювальну роботу стосовно відповідальності за утримання, виховання та навчання своїх дітей.
    • У разі виявлення дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, у тому числі, які постраждали від жорсткого поводження або життю чи здоров’ю яких загрожує небезпека на території Овруцької ОТГ терміново, але не пізніше ніж у триденний строк повідомляти правоохоронні органи, Службу у справах дітей Овруцької РДА, Овруцький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Овруцької РДА, соціального працівника за місцем проживання даної сім’ї щодо даного факту.
    • В межах наданих ним повноважень надавати допомогу даній категорії громадян.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу Муніципальної інспекції Башинського В.І..

Міський голова                                                                                  І.Я. Коруд  Завантажити документ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *